Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę!
Autor Wiadomość
domcia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 16:58   Prośba o modlitwę!

Proszę bardzo o modlitwę za mnie i mojego męza o uratownie naszego małżenstwa, żebyśmy znowu potrafili się kochać i być ze sobą.
 
     
beatamaj33
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 19:40   

Jestem załamana błagam pomódlcie sie za moje małżeństwo. Mój mąz od tygodnia mieszka z kochanką . Ja nie wiem jak do niego dotrzeć . Bardzo go kocham i chce żeby był z nami . Niech miłosierny Bóg otworzy mu duszę i oczy na rodzinę. Niech jego serce zabije z taką siła do nas jk kiedyś . Niech stanie sie tak
 
     
LK
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 19:50   

Będę o Was pamiętać.
 
     
Ola79
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 21:47   

Będę pamiętać w modlitwie.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-01, 17:48   

beatamaj33 napisał/a:
Jestem załamana błagam pomódlcie sie za moje małżeństwo. Mój mąz od tygodnia mieszka z kochanką . Ja nie wiem jak do niego dotrzeć . Bardzo go kocham i chce żeby był z nami . Niech miłosierny Bóg otworzy mu duszę i oczy na rodzinę. Niech jego serce zabije z taką siła do nas jk kiedyś . Niech stanie sie tak

Nie docieraj do niego.

Dotrzyj do siebie. Do swojego zranienia dotrzyj. Czy wiesz jak?
Powierzam Twoją rodzinę Matce Bożej.
 
     
beatamaj33
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-01, 18:08   

codziennie staram sie romawiać z Bogiem. szukam przyczyny dlaczego taksie stalo . czy za duzo wymagałam prosząc o zaimtereswanie sie nami .Tym co robimy , z czego se cieszymy
,iedyś było to warzne teraz jż chyba nie . ale staram ie wierzyć w to że to minie jenu i będziemy szczęśliwi. Wyobrazam to sobie codziennie
 
     
motylek9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-01, 22:31   

Jeśli ktoś z Was jest z dolnośląskiego, to dajcie znać
 
     
fraszka33
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-02, 15:47   

Bardzo proszę o modlitwe o wsparcie w tej modlitwie. Cos ruszyło sie w sercu mojego meża. Nie wiem co to jest... Bardzo prosze
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-02, 18:23   

Fraszko -
Bogu dzięki - choćby za najmniejsze drgnienie....
Masz moje wsparcie modlitwą
Pozdrawiam
Fraszko wyżej post motylka, który szuka kogoś z Wrocławia.
 
     
fraszka33
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-02, 18:25   

Z motylkiem juz sie skontaktowałam:)
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-04, 19:49   

RADOŚĆ bardzo prosi o wsparcie modlitewne, jest jej teraz bardzo ciężko, a nie może dołączyć do Różańca na Polchacie.... Proszę w jej imieniu, otoczcie ją modlitwą!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8