Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Walczyc o prawdziwa miłosc?
Autor Wiadomość
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 08:15   

diagoras napisał/a:
Oj tak Norbercie... zdecydowanie wyluzuj a ja natomiast zapewniam Cię, że nie posłucham Twoich "mądrych" rad i nie będę spadał bo mam takie samo prawo tutaj być jak TY i jak inni użytkownicy tego forum. Jeśli chcesz to sam zakładaj spadochron i sru...
A wracając do tematu, to należą mi się oczywiście przeprosiny i liczę na to, że gdy będziesz się wybierał do spowiedzi przed Wielkanocą to wspomnisz na to i pojednasz się wpierwej z bliźnim nim przyjmiesz Jezusa do serca. Pozdrawiam


To forum POMOCY służy pomocą małżonkom sakramentalnym będących w kryzysie.
Diagoras, w czym możemy Ci pomóc?

Jeśli jesteś w kryzysie małżeńskim, to forum jest dla Ciebie.
Pozdrawiam


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA STRONY POMOCY


strony Sychar i RWS oraz 12 kroków
www.sychar.org
www.kryzys.org
www.separacja.org
www.stowarzyszenie.sychar.info
www.rws.kryzys.org
www.rws.sychar.info
www.sychar-12krokow.blogspot.com
 
     
-Ania-
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-13, 18:24   

u Ani co slychac...

ja bym prosila moderatorów o wydzielenie z tego wątku wypowiedzi nt Diagorasa i etc, zaraz po moim poscie z dnia 2009-03-10, 16:18 gdyz wg mnie znaczaco odbiegaja od tematu.

A my wlasnie wynajelismy kawalerke na 6 miesiecy. Za bagatela 1000zł i ledwo co bedziemy wiazac koniec z końcem... ale musimy sobie dac radę. Od pn bedziemy sie wprowadzać.

Mam przeczucie ze to agonia malzenstwa, z calych sil staram sie nie dopuszczac zlych mysli, walczyc... Mam tez wrazenie ze wszelkie problemy jakie mamy są o wiele mniejsze od tych, które przeszlismy.

Dziekuje ze jestescie
ania
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-13, 19:54   

witaj Aniu!

Spore zamieszanie zrobiło sie w Twoim wątku rzeczywiście, ale pamietamy o Tobie :)
nie pisałam ale sekunduję Ci w walce szczęście i czytam.

napisałaś
Cytat:
Mam przeczucie ze to agonia malzenstwa, z calych sil staram sie nie dopuszczac zlych mysli, walczyc... Mam tez wrazenie ze wszelkie problemy jakie mamy są o wiele mniejsze od tych, które przeszlismy.

Czemu tak myślisz, skoro jak piszesz gorsze za Wami?
Trzymam kciuki. Ja też mam często takie myśli, ze się nie uda. Lęk przed końcem i morze pracy jaka jest do zrobienia. Też mam niewielki staż, rozumiem Twoje wątpliwości.
Jest jednak z nami Pan Bóg dla któreg nie ma rzeczy niemożliwych. Warto się go trzymać i prosić o to czego potrzeba.
Spokoju i udanej przeprowadzki! Z Bogiem
 
     
doro
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 10:38   

Aniu, trzymaj się! Super ze sie przeprowadzacie, moze będzie ciężko materialnie ale na pewno będziecie mogli zafunkcjonowac jako odrębna rodzina. życzę tobie i mężowi abyście na nowo odkryli ze jestescie WAZNI DLA SIEBIE. Powodzenia!
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-15, 11:18   

-Ania- napisał/a:
Mam tez wrazenie ze wszelkie problemy jakie mamy są o wiele mniejsze od tych, które przeszlismy.

To brzmi optymistycznie i zaprzecza Twojemu zdaniu wyżej.
Aniu, nie trać nadziei, że będzie dobrze, bo z Bogiem musi się udać.
Cierpliwość, mądrość, czas, wierność.
Mam przeczucie, że kiedyś napiszesz tutaj niezwykłe świadectwo.
Pozdrawiam.
 
     
..monika..
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-16, 10:27   

Aniu,
to wspaniale :-)
pomysl o tym tak, ze przeciez nie bedzie gorzej niz bylo. postawiliscie wszystko na 1 karte - ale ta karta jest Wasze zycie, Wasze malzenstwo, Wasza wspolna przyszlosc. to jest wlasnie to, na co warto postawic ryzykujac wszystko.
bo mozecie zyskac nieporownywalnie wiecej niz stracic :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8