Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
juz nie umiem dalej
Autor Wiadomość
vana
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 13:23   juz nie umiem dalej

Jak pisałam na początku stycznia mąż na chwilę do nas wrócił. Ale po tygodniu już pojawiły się oskarżenia pod moim adresem, o cos czego nie zrobiłam. Potem było bardzo zimno miedzy nami, żadnych rozmów. Mnie bołały te oskarżenia strasznie, czekałam choć na głupie pzrepraszam, ale on w to co wymyslił na mój temat chyba nadal wierzy. Potem byłam prawie 2 tyg z dzieckiem w szpitalu, wcale się prawie jej stanem nie interesował. Znów po moim powrocie żadnych rozmów, jego praktycznie nie ma w domu, wiedzie iście kawalerskie życie.Nie widze szans na ratowanie, nie mam pomysłu, ani sił (dzieci małe w kółko chore, żadnej pomocy). Nawet modlitwa nie daje mi uspokojenia.
Ostatnio zmieniony przez vana 2009-03-05, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rafal41
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-24, 06:40   Trzymaj sie Vano.

Droga Vano,moim zdaniem ,twoj mąż nie dorosl jeszcze.jak można z tak blachich powodow sie rozstawać.On sie boi obowiązkow.
Nie potrafię radzić ale uważam ,ze Wam jest potrzebny czas.też na tesknotę i przemyślenia .chociaż wiem ,że z drugiej strony jest to trudne.Ja sam czekam .....ale bedę czekal,zawsze bedę wierzyl,ze bedzie OK.
Z Panem Bogiem,
P.S. powinnaś isc do lekarza po jakies leki na uspokojenie.Latwiej przechodzi sie ten okres.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9