Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
tląca się iskierka nadziei...
Autor Wiadomość
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-03, 18:35   

[quote="rzaba"iskierka nadziei pali sie dla mnie coraz większym płomieniem;))))) wytrwałosci wszystkim zycze.... badzcie wytwali.... ja sama juz nie byłam a tymczasem dzieją sie cuda o jakich nie marzyłam....[/quote]

Rzabko, to wspaniale :mrgreen: Oby tych cudów było jak najwięcej. Niech Twoja nadzieja z iskierki przemieni się w ogień. Nasz Bóg potrafi zaskakiwać...
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 08:02   

oj... jeszcze w to nie wierzę, niby nic wielkiego, a jednak ciesza mnie maleńkie rzeczy... z dnia na dzien mam cooraz większa nadziję, za to ze nam sie uda, ze w koncu odnajdziemy to co najcenniejsze;) a to co dzieje sie wokol to po prostu nie wiem jak nazwac... ale chyba cuda!!!!
 
     
agata96
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 08:23   

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 08:44   

ja też się bardzo cieszę Rzabko, że takie zmiany u Ciebie :-D
Powodzenia... oby było jeszcze lepiej :-)
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 09:17   

Rzabo...........cud??? wiesz??? Pan Bóg pomaga w pierwszym rzędzie tym co sobie sami chca pomóc..........Ty chciałaś,szukałaś,modliłaś sie o jasność umysłu.........dostałaś.
Tylko nie osiądż na laurach,nie zapomnij gdzie byłaś ,kim byłaś ,nie zaprzestań pracy nad sobą,nad zmienianiem siebie.

Rzabo.............. Pogody Ducha
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 12:47   

Tak właśnie CUDA :mrgreen: bo cuda się zdarzają...
Pozdrawiam Cię Rzbko i życzę wytrwałości :lol:
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 17:53   

nałogu... niezupełnie jest tak jak piszesz... owszem chcialam, prosilam, modlilam, ale byl czas kiedy zaczelam wapic, odpuszczac soebie, myslec, ze przeciez cuda sie nie zdarzaja... i wlasnie wtedy znowu pojawila sie nadzieja;)
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 18:30   

Rzaba??? a co się zmieniło w Tobie?
 
     
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-07, 22:07   

rzaba dla Ciebie http://pl.youtube.com/watch?v=n7ukG9uAojQ
trzymaj się.
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-08, 09:40   

nałogu... mysle ze sporo;) mam nadzieje ze nie starcę tego wszystkiego...choc jesszcze pewnie sporo zmian przede mną...
chris- dziekuję, kawałek jest super;)
trzymajcie kciuki;) z dnia na dzien mam wrazenie, ze jest coraz lepiej;) zaczynają cieszyc droben rzeczy, miłe slowo, rozmowa , usmiech, cokolwiek;)
ucze sie cierpliwosci;)))))
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-08, 09:54   

Rzaba,............. Pogody Ducha,tak trzymaj.Zmieniaj siebie,a pod wpływem Twoich zmian zmieni sie Twoje otoczenie.
 
     
Maka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-08, 17:24   

Rzabko,bardzo się cieszę z tego co piszesz.Wszystkiego dobrego. :-)
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-08, 21:58   

jutro o 18.00 odbędzie sie msza w intencji mojego małżeństwa jesli moge prosic o wsparcie modlitwene to będe bardzo, ale to bardzo wdzięczna...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8