Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ciagle jest zle
Autor Wiadomość
:(
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 06:00   ciagle jest zle

witam ponownie
niestety nie ulozy sie juz w moim malzenstwie . od mojego ostatniego wpisu minely moze 2 tygodnie i znowu jest zle. nienawisc mojego meza do moich rodzicow przerodzila sie juz w nienawisc do mnie. wszystko mu nie pasuje o wszystko sie czepia i na wszystko obraza. przytocze sytuacje z minionego weekendu. wzielam sobie niedziele wolna od pracy - zeby jakos scalic to wszystko milo spedzic weekend zeby byl dla nas - ale nic z tego. w sobote maz usnal o 19.15 i mowil zebym go obudzila za 15 minut. tak tez robilam ale on nie reagowal weic mysle niech pospi ja wykapalam synka polozylam spac po czym znowu probowalam obudzic meza - bez skutku wiec polozylam sie kolo niego przytulilam i tez usnelam - i wiecie co obudzil sie o 23 i z pretensjami ze go wczesniej nie obudzilam. tego wieczoru juz sie do mnie nei odezwal. w niedziele rano wstalam udajac ze nic sie nei stalo probowalam zazartowac ale on caly czas mi wrzucal teksty ze wow wzielam niedziele wolna to pewnie nikogo fajnego w pracy nie bedzie dlatego ito\p. gdy pojechalismy na miasto i zwrocilam mu tylko uwage ze moze jednej rzeczy bysmy iinna ogladali bo szkoda czasu - caly wypadl zamienil sie w pieklo. to juz koniec tego nie da sie uratowac. nie wazne co bym nie zrobila i powiedziala to i tak bedzie zle
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-30, 09:10   

To sie lekko zdystansuj....lekko odsuń od męża....i Jemu pozwól zadziałać . Pokazałaś Mu, że przegiął w tę niedzielę, że Jego zachowanie było niewłaściwe, że Ciebi to zabolało ??
Powoli , spokojnie . Niech Bóg ma Was w swojej opiece. EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9