Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
kryzys w małżeństwie
Autor Wiadomość
renia_aga
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-28, 12:10   kryzys w małżeństwie

Witam

Jestem pierwszy raz na tym forum. Mama ogromy problem tzn. żona mojego brata spakowała prawie wszystkie swoje rzeczy i wyprowadziła się z domu i ze stancji, w której razem mieszkali. Oznajmiła, że "to już koniec". Po ślubie są zaledwie klika miesięcy.
Powiedziała,że nie może się z nim się dogadać i kłócą się, szarpią. Natomiast mój brat powiedział, że ona celowo go prowokuje do takich sytuacji a wszczególności przed zaliczeniami.
Nadmienić chcę, że obydwoje jeszcze studjują.
Obecnie z tego co się dowiedziałm to wyjachała aby odpocząć.
Jak mam im pomóc co robić.
Proszę o pomoc.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-28, 12:57   

Reniu , nie masz wpływu na dwoje dorosłych ludzi ! Nie pchaj się , bo to nie Twoja spraw.
Możesz otoczyć to małżeństwo modlitwą i prosić Pana Boga, żeby odrodził ten związek, uspkoił tych młodych ludzi !
Oboje pewnie sa temperamentni......hm.....muszą sie uczyć zachowywać kuluralnie wobec innych ludzi i siebie . Trudne....szkoda, że jeszcze nie nauczeni ! Pozdro! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8