Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ratowac moje malzenstwo
Autor Wiadomość
agurek
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-05, 15:00   Jak ratowac moje malzenstwo

Jestesmy malzenstwem od 9 lat, mamy trojke dzieci. Nawsze zycie nigdy nie bylo uslane rozami, nie moglismy i nie mozemy liczyc na wspracie rodziny, jestesmy zdani tylko na siebie. Sami dorabialismy sie, ale to nas laczylo. Fakt ze jest nam ciezko, wychowanie dzieci, maz pracuje na zmiany, ja jestem w domu i troche dorabiam. Ale zawsze brnelismy do przodu. Od niedawna maz przestal byc obecny myslami, ciagle jest zmeczony, wlasciwie, jak nie spi, to krzyczy na dzieci, co wczesniej sie nie zdarzalo. Wlasciwie nie rozmawiamy, a ja tak bardzo potrzebuje wsparcia, juz nie wiem jak z nim rozmawiac. W domu malo co mi pomaga, ciagle ma jakies zastrzezenia. Nawet wyslalalam go do lekarza, zrobil wyniki, wszystko ok.
Maz twierdzi, ze to przez stres sie zmienil, ze to zycie takie stresujace. Chce zebysmy sie przeprowadzili do mniejszego miasta, gdzie zyje sie spokojniej, tylko ze tam nie ma pracy. Jak mam nam pomoc, bo chociaz mieszkamy pod jednym dachem, stajemy sie coraz bardziej obcy. Dodam, ze jestemy ludzmi wierzacymi i praktykujacymi. Najstarsza corka idzie w maju do komuni.
 
     
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 18:49   

Jesteście na etapie gdzie śmiało możecie pomyśleć o rekolekcjach weekendowych dla małżeństw.
Ja przespałem ten moment.
Jeżeli mąż jest wierzący jak podkreślasz powinien Cię zrozumieć i zdecydować się na ten budujący krok.
Dzieci małe, ale może któraś z babć podjęła by się opieki na 3 dni.
Powodzenia.
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 19:29   

Terminy rekolekcji dla małżństw w Laskach k/W-wy

Rekolekcje dla małżeństw w 2010:

15 – 17 stycznia 2010
5 – 7 marca 2010
9 – 11 kwietnia 2010

www.malzenstwo.pl
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:49   

Próbuj powierzyć swoje malżeństwo Panu najwyższemu, modlitwa ci pomoże, może razem powinniście posłuchać konferencji Kś. Piotra są naprawdę budujące, ja sam ich czesto słucham i one otworzyły mi oczy na moje życie.

http://www.archive.org/details/J1421-29

Pozdrawiam i wieczorną modlitwę odmówię w waszej intencji
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4