Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
BLAGAM O MODLITWE
Autor Wiadomość
andziol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 12:06   BLAGAM O MODLITWE

wiem ze ludzie maja wieksze problemy ale naprawde runal moj swiat.i naprawde w was moja jedyna nadzieja.Narzeczony zostawil mnie bez powodu po 4 latach.bylam dla niego dobra.jego dobro stawialam nad swoim,zrobilabym dla niego wszystko.byl ze mna gdy umarl moj ojciec wspieral..nie umiem bez niego zyc.
BLAGAM POMODLCIE SIE BY WROCIL I ZROZUMIAL SWOJ BLAD.BLAGAM BO ZACZYNAM MYSLEC ZE POWINNAM UMRZEC
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 13:19   

Andziol............. a może dorze zrobiła dla Ciebie?????? może to wcale nie jego błąd a w perspektywie zbawienny uczynek dla Ciebie???
Pokochaj siebie,a potem zobacz czy można stawiac czyjeś dobro przed swoim dobrem.
Bo jak wyżej cenisz kogoś jak siebei .....to chyba nie bardzo kochasz siebie
 
     
deny
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 21:55   

Andziol,
czy rozmawiałaś szczerze z Narzeczonym? czy powiedział, z jakiego powodu zerwał Narzeczeństwo? czy odszedł nic nie wyjaśniając?
nie załamuj się, jeśli już nie wrócicie do siebie Pan Bóg z pewnością szykuje dla Ciebie inny plan,
a.
 
     
andziol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 22:56   

rozmawialam.twierdzi ze chce byc sam.
 
     
ania1977
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 07:15   

Andziol nie załamuj się. Nie każde rozstanie to koniec miłości. Jeżeli Cię kocha to wróci. Może musi sobie pewne rzeczy poukładać w głowie. Tylko nie proś go i nie błagaj i nie narzucaj mu się bo zrobisz z siebie popychadło. Myślę, że dlatego że jego stawiałaś ponad siebie nie miał skrupułów żeby się tak zachować. Niestety czasami u niektórych ludzi egoizm urasta do monstrualnych rozmiarów. Pomódl się za Was a Bóg zrobi to co dla Was najlepsze. Ja znam pary, które wracały do siebie nawet po kilku miesiącach. Buziaki.
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 07:39   

Andziol, wiara czyni cuda, zawierz Panu Bodu swój problem i troski, a on cię wysłucha i pomoże, każdemu według jego wiary, pomodlę się, aby Pan dał ci wiarę i cierpliwość.
Pamiętaj też że Bóg nie działa jak czarodziejska różczka że poprosisz i już to masz.
W ewangelii Św.Marka jest napisane: Przeto powiadam wam: wszystko o cokolwiek modląc się prosicie, wierzcie, że otrzymacie, a stanie się wam.

http://www.katolicki.net/...tym_zajmij.html
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 08:04   

andziol napisał/a:
rozmawialam.twierdzi ze chce byc sam.

Andziol-choc to gorzkie słowa,uwierz mi nieraz lepiej usłyszec je przed niz po.

Czy tym sposobem Ktoś nie zadbał o ciebie?????

A mogło byc gorzej-ułozone życie,iles lat razem,wspolne plany,wspólne marzenia i
nagle te słowa..........CHCE BYC SAM,,,,,,

andziol wiele ci oszczędzono-mimo bólu na dzis..

pozdrawiam
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 11:16   

Andziol
może faktycznie lepiej teraz, niż później - popatrz na nas...., poczytaj nas....
Nie wiesz jeszcze co Bóg ma dla Ciebie...,
Domyslam się jak Ci ciężko...., choć powiem tak....
byc może musi pobyć sam...by zrozumieć....,
ale też słowa ...chce być sam....nie bardzo pasują mi do młodego człowieka,
zbyt dużo doświadczeń....nie chcę być dosłowna...ale czy nie kryje sie za tym...
no sama wiesz, lub byc może sie domyślasz...,
to takie moje przemyslenia....
Pozdrawiam - trzymaj sie cieplutko i pamietaj jeśli widzisz swoje błędy w tym związku - ok
ale proszę Cię nie wpadnij w błędne koło obwiniania siebie niepotrzebnie za winy domniemane, bo być może powód rozstania nie wiąże się z Twoją osobą...
Znajdź w Bogu i modlitwie ukojenie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4