Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE JESIEŃ 2009
Autor Wiadomość
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-30, 21:56   REKOLEKCJE JESIEŃ 2009

Jak co roku jesienią spotykamy się na rekolekcjach wspólnotowych na południu Polski, tym razem zaprasza nas Sanktuarium Maryjne w Rychwałdzie. http://www.rychwald.franciszkanie.pl/
Położenie Sanktuarium na mapie >>

Piątek, sobota i niedziela: 2, 3, i 4 października 2009 odbędą się Ogólnopolskie Rekolekcje Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w Rychwałdzie koło Żywca.

Temat: „Nowa kultura życia w Bogu i Braciach dla małżonków w kryzysie”
Prowadzi: o. Bogdan Kocańda

Rozpoczynamy w piątek 2-go października o godzinie 17–tej.
Przewidywany koszt pobytu wraz z wyżywieniem 130 zł od osoby.
Mamy do dyspozycji 50 miejsc w domu rekolekcyjnym, jak zwykle postaramy się zapewnić opiekę nad młodszymi dziećmi.

Dalsze szczegółowe informacje będę zamieszczał sukcesywnie w miare potrzeb i uzyskanych informacji! Za parę dni powinien się pojawić formularz zgłoszeniowy.
Serdecznie Zapraszamy!
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-31, 23:55   

Zapraszamy do zapisywania się na rekolekcje w Rychwałdzie przy pomocy formularza:

http://www.kryzys.org/rek...zgloszenie.html
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
Ostatnio zmieniony przez Andrzej 2009-09-10, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-08, 20:14   

Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji - wspólnym dotarciu do Rychwałdu, koło Żywca, rozpoczynamy o 17-stej w piatek 2.10.2009r. Jutro podam szczegółowy program rekolekcji.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-09, 22:16   Nowa kultura życia w Bogu i braciach- dla małżonków w kryzys

[/b[b]PLAN NASZYCH RKOLEKCJI W RYCHWAŁDZIE

piątek 2.10.2009

- zjazd do godziny 17.30

- 17.00 do 18.50 możliwość spowiedzi

- 18.00 kolacja

- 19.30 Eucharystia na rozpoczęcie rekolekcji

- 21.00 Spotkanie w kawiarence

- 21.30 do 22.00 możliwość spowiedzi



sobota 3.10.2009

- 8.00 modlitwa poranna

- 8.15 śniadanie

- 9.00 konferencja I "TOŻSAMOŚĆ PIOTRA"

- 10.00 do 11.00 medytacje indywidualne

- 10.00 do 11.45 możliwość spowiedzi

- 12.00 Eucharystia

- 13.00 obiad

- 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, konferencja II "JAK ZATRZYMAC ZŁO NA SOBIE"

- 16.15do 17.15 praca w grupach

- 17.30 modlitwa wieczorna

- 18.00 kolacja

- 18.30 do 19.45 możliwość spowiedzi

- od 20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie




niedziela 4.10.2009

- 8.00 modlitwa poranna

- 8.15 śniadanie

- 9.00 do 9.30 konferencja dla mężczyzn / praca indywidualna dla kobiet

- 9.30 do 10.00 konferencja dla kobiet / praca indywidualna dla mężczyzn

- 11.00 Eucharystia w sanktuarium

- 12.30 obiad


Proszę o ewentualne wasze uwagi i propozycje!
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-10, 07:30   

wszystko pięknie... tylko dlaczego to jest na końcu świata? :-)
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-10, 15:54   

Mam kilka pytań .CZY to spotkanie tylko dla członków "Sychar", i czy można przyjechać samemu, ? Mieszkam w okolicach Gdyni . Czy tu znajdę jakąś grupę "Sychar"? Szukam właśnie takiej wspólnoty.
Z Bogiem.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-10, 23:13   

Wszyscy tu jesteśmy członkami wspólnoty Sychar, a także ci, którzy w jakikolwiek inny sposób biorą udział w dziełach naszej wspólnoty, a co do samych rekolekcji to może na nie przyjechać każdy, kto zechce skorzystać z takiej pomocy na rzecz małżonków w trudnych sytuacjach, kryzysie lub, kto zechce w ten sposób pogłębiać swoje relacje w małżeństwie, lut też nieść pomoc małżonkom w przezwyciężaniu tych trudności.
Dodam, iż w przezwyciężaniu trudności tych komunikacyjnych Kasiu pomożemy sobie nawzajem, osoby docierające np. do Bielska Białej( a tu dojechać jest łatwo z całej Polski a nawet Europy) mogą liczyć na dowóz samochodem do domu rekolekcyjnego trzeba się tylko wcześniej umówić, wymienić telefony.
No i oczywiście wcześniej wypełnić formularz zgłoszeniowy!

Zapraszam!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-11, 17:37   

Prosiłabym o zgłaszanie się osób dysponujących miejscami w samochodzie bądz mającymi opracowany plan podrózy innymi środkami lokomocji .

Poszukiwane 1 miejsce w samochodzie dla Krakowianki :->
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-11, 18:51   

Ja wiem Marku, że trudności komunikacyjne są do przeskoczenia... tak sobie marudzę, bo zwyczajnie, średnio lubię dalekie podróże ;-)
Ale i tak moge spojrzeć na to optymistycznie... z W-wy jest jednak bliżej niz z Gdyni :-)

Mirakulum, pytasz, czy można przyjechać samemu... w wieszkości przypadków przyjeżdżają połówki małzeństw... więc jak najbardziej możesz jechać sama :-)
Pozdrawiam
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-12, 01:07   

Masakra sprawdzałam dojazdy . samochodem 0k. 10 h . Pociągiem nawet 12. Nie mam szans na urlop w piątek i poniedziałek. Szkoda !

Może jak coś będzie w centrum kraju.
Będę z wami w modlitwie.

Z Bogiem!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-12, 08:05   

Mirakulum to może przyjedziesz na częśc rekolekcji , żeby w poniedziałek byc w pracy . 12 godzin podrózy kuszetką w nocy nie jest złym rozwiązaniem . Ja tak wracałam z dzieciakami znad morza 13 godzin , nawet się wyspaliśmy i było całkiem ok :->
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-12, 10:10   

Tak mozna oczywiście dotrzeć do nas na część rekolekcji np sobotę i niedzielę, prosze o ewentualne wcześniejsze zgłoszenia takich propozycji, jescze jedna bardzo ważna sprawa nasze dzieci do lat 5 mają pobyt za darmo!
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-13, 22:37   

Halo! Jadę do Ciebie Mamo!!!
Drodzy, ja z Warszawy, jeszcze opracuję trasę, i zadecyduję,czy z dzieciakami, choć wstępnie dzieciaki już wiedzą, że za 2 tygodnie wycieczka ;-) W razie wycieczki autem dam znać ile miejsc wolnych.
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-09-13, 22:47   

Zapraszamy do zapisywania się na rekolekcje w Rychwałdzie przy pomocy formularza:

http://www.kryzys.org/rek...zgloszenie.html
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
 
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-13, 23:06   

Warszawa Centralna 02.10.09 07:58 III/4
EX 1411 EX 1411
EX

Bielsko Biała Główna 11:59
Bielsko Biała Główna 12:36
423 423
Osobowy
tylko 2 kl.
Żywiec 13:12

Z Żywca 7 km do Rychwałdu /taxi?/

Takie połączenie wygląda chyba ok.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8