Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
O modlitwę za moje małżeństwo - sprawa rozwodowa 10.06.
Autor Wiadomość
evvai
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-06-04, 20:43   O modlitwę za moje małżeństwo - sprawa rozwodowa 10.06.

10.06. wyznaczoną mamy 2 rozprawę - proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o modlitwę za mojego męża, synka i za mnie. Modlitwę o miłość, mądrość... , o dobro... o cud. O powrót męża do domu.
O modlitwę za naszą rodzinę - za to co dla mnie najcenniejsze.

Niech Pan Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece.
Bóg zaapłać.
Ostatnio zmieniony przez evvai 2009-06-04, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-04, 21:30   

evvai napisał/a:
Niech Pan Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece.

Piękna prośba.
Będziesz w mojej pamięci.
 
     
Ola79
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-04, 22:38   

Będę pamiętała w modlitwie.
 
     
evvai
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-04, 23:42   

Za każdą dobrą myśl, dziękuję. Za każde wyświetlenie.. Bóg zapłać.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-07, 22:43   

dolaczam was do intencji. Z Panem Bogiem.
 
     
ojerzysj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-07, 23:26   

evvai, dołączam się - z modlitwą, żeby się na końcu zakończyło "po Bożemu". Ale przedtem potrzeba, i to jest warunek, żeby się wszyscy zainteresowani nawrócili. O nawrócenie - do Boga / do pierwotnej miłości - będę się modlił, i poproszę innych o modlitewne wsparcie tutaj, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. I tak i będzie, ale potrzeba nawrócenia. Proszę poczytać w Nowym Testamencie początek Apokalipsy/Objawienia św. Jana, z rozdziału drugiego: "Ale mam przeciw Tobie to, że odstąpiłeś od twej pierwotnej miłości. Pamiętaj więc, skąd spadłeś, i nawróć się, i pierwsze czyny podejmij." I o to na początek i przede wszystkim będę prosił Dobrego i Miłosiernego Boga. ojerzysj

[ Dodano: 2009-06-07, 23:38 ]
Jutro, poniedziałek, dołączam Was do modlitewnej intencji Mszy św., podobnie w środę, o godz. 6.30., w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. ojerzysj
 
     
evvai
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-08, 08:56   

Bóg zapłać. Dziekuję.
Nie wiecie ile Wasze wsparcie dla mnie znaczy. Jak ważne jest dla mnie samo poczucie, że ktoś poleca nas Bogu...
Jestem w takim stanie psychicznym i intelektualnym, ze nie wiem co powiedzieć - nie jestem w stanie myśleć, już czuć nawet..... JUŻ TYLKO WIERZĘ.

Zostańcie Z Bogiem.

Ewa - żona Tomasza, matka Alberta.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-08, 10:07   Re: O modlitwę za moje małżeństwo - sprawa rozwodowa 10.06.

evvai napisał/a:
10.06. wyznaczoną mamy 2 rozprawę - proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o modlitwę za mojego męża, synka i za mnie. Modlitwę o miłość, mądrość... , o dobro... o cud. O powrót męża do domu.
O modlitwę za naszą rodzinę - za to co dla mnie najcenniejsze.

Niech Pan Bóg ma nas wszystkich w swojej opiece.
Bóg zaapłać.

Evvai.
Świadectwo Andrzeja i wskazówki:

http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=64652#64652
 
     
Anula1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-21, 23:06   

Będę się modlić o ukojenie Twoich myśli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8