Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
MAŁE KROCZKI
Autor Wiadomość
elcia73
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 15:31   MAŁE KROCZKI

WITAM,

jESTEM PO ROZWODZIE JUZ 4 MIESIĄCE , NIE ODZYWAŁAM SIĘ DOŚĆ DŁUGO, ALE DZIŚ POSTANOWIŁAM NAPISAĆ...
TAKIE MAŁE KROCZKI DZIEJĄ SIĘ JEŚLI CHODZI O RELACJE MIĘDZY MNĄ A MOIM BYŁYM MĘŻEM A BYŁY DOŚĆ MOCNO NAPIĘTE, WCZORAJ MĄŻ ZADZWONIŁ DO MNIE Z PROPOZYCJĄ ZABRANIA NASZEJ 6,5 LETNIEJ CÓRKI W GÓRY NA NAJBLIŻSZY WEEKEND - WYRAZIŁAM ZGODĘ CHCĄC DOBRA CÓRECZKI I POWIEDZIAŁ ŻE CHCE JA PRZED WYJAZDEM WZIĄŚĆ NA ZAKUPY ŻEBY KUPIĆ JEJ WSZYSTKO CO POTRZEBNE W GÓRY A DZIŚ ZADZWONIŁ ŻE JUTRO JĄ ZABIERZE NA ZAKUPY I ZAPROPONOWAŁ ŻEBYM JA TEŻ Z NIMI POJECHAŁA WYBRAĆ JEJ UBRANIA ITP.JESTEM ZASKOCZONA JEGO ZACHOWANIEM BO WCZEŚNIEJ NIE BYŁO NA TO SZANS, OSTATNIO ZE SWOJĄ KOBIETĄ KUPOWAŁ JEJ SUKIENKĘ - MĄŻ POWIEDZIAŁ MI WCZORAJ ŻE JEDZIE TYLKO Z CÓRKĄ - MAM NADZIEJE PONIEWAŻ CHCIAŁABYM ŻEBY MAŁA MIAŁA OJCA TYLKO DLA SIEBIE NA TYM WYJEŹDZIE I ŻEBY SPĘDZIŁ Z NIĄ CZAS - NAPEWNO BĘDZIE SZCZĘŚLIWA I JA WTEDY TAKŻE.

ELA
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 16:01   

ELCIA, :-D A JA BYM MODLIŁA SIĘ ABY NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA I NAJŚWIĘTSZE SERCE JEGO MATKI....
uczyniło o wiele więcej! w Imię Pana naszego Jezusa Chrystusa Króla !!

http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=57221#57221
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 16:22   

Elciu...zadbj o siebie....Ty też masz się czuć dobrze na tych zakupach ! Pięknie wyglądaj....może jakiś uśmiech....i spokój, cisza w sercu. Niech Bóg z Wami ! EL.
 
     
elcia73
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-18, 19:16   

ALE JAK JA MAM SIĘ ZACHOWYWAĆ??BOJE SIE TROCHĘ TEGO PRZEBYWANIA Z MĘŻEM....
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 09:08   

Poproś Ducha Świętego...On Cie poprowadzi !
Elciu...przede wszystkim spokój !!
Po drugie - nie mów za dużo...raczej milcz, odpowidaj na pytania.
Nie zaczynaj żadnej "poważnej" rozmowy. EL.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 09:56   

Elcia, zgadzam się z El. - spokój, milczenie i bez poważnych rozmów, pogoda ducha, czyli pokój - Boży pokój.
Taki pokój osiąga się na Adoracji Jezusa.. Jezus zabiera wszystkie emocje, zostaje tylko Jego Łagodność. Polecam Tobie - przed spotkaniem - spotkanie z Jezusem na Adoracji, co najmniej pół godziny, ale zdaję sobie sprawę z tego, że możesz nie mieć tej możliwości, wtedy polecam Tobie - milczenie przed Tabernakulum, jak najbliżej Ołtarza, wpatrując się w Drzwi (nie chodzi o drzwi) za którymi On mieszka ! Tego życzę. Bożego-Jezusowego Pokoju ! Daje go ON. DAJE SIŁĘ.
POZDRAWIAM


ps. i jeszcze...
pewien święty kapłan mówił, aby rano i wieczorem (CZYLI DWA RAZY DZIENNIE) czytać Hymn o Miłości :-D


dla Ciebie Elcia http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
elcia73
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 08:44   

WITAM,

PO WCZORAJSZYCH ZAKUPACH Z BYŁYM MĘŻEM JESTEM TOTALNIE ROZBITA NAWET NIE WIEDZIAŁAM ŻE TO BĘDZIE TAK BOLAŁO..ALE NAJWAZNIEJSZE SZCZĘŚCIE CÓRKI ZROBIŁAM TO DLA NIEJ I PODZIĘKOWAŁA MI BO WIEDZIAŁA ŻE MNIE TO DUZO KOSZTUJE BYCIE Z JEJ OJCEM RAZEM ...... :cry:
 
     
RADOŚĆ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-20, 10:04   

Elciu,napisz coś więcej. Dlaczego jesteś rozbita? Co się stało? I spokojnie, życzę spokoju.
 
     
elcia73
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 16:53   

WITAM,

CÓRKA DZIŚ WRÓCIŁA Z WYJAZDU W GÓRY Z TATĄ, BYŁ Z NIĄ SAM I POŚWIĘCIŁ JEJ CZAS JESTEM SZCZĘŚLIWA BO GO O TO PROSIŁAM I SPEŁNIŁ MOJĄ PROŚBĘ, CODZIENNIE CÓRECZKA DZWONIŁA DO MNIE I NAWET MÓJ BYŁY MĄŻ WYSŁAŁ MI ZDJĘCIE MMSEM CÓRKI NA NARTACH..BYLI ZE MNĄ W KONTAKCIE CAŁY CZAS.....

CIESZE SIĘ STRASZNIE.....

ELCIA

[ Dodano: 2009-02-24, 12:09 ]
DZIŚ MĄŻ DZWONIŁ , :mrgreen: MAŁE KROCZKI WCIĄŻ SĄ.....
CIESZE SIĘ....

[ Dodano: 2009-02-24, 12:12 ]
DZIŚ MĄŻ DZWONIŁ , MAŁE KROCZKI WCIĄŻ SĄ.....
CIESZE SIĘ....TO TAKIE MAŁE CUDA SIĘ DZIEJĄ...... :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9