Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Uzdrowienie małzeństwa
Autor Wiadomość
zona_i_mama
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-19, 11:01   Uzdrowienie małzeństwa

Z rekolecji o. Jamesa Manjackala Gdańsk 2008 (wrzesień)
on zaleca małzeństwom w kryzysie taką duchową drogę:
5 piątków postu o chlebie i wodzie
codzienna modlitwa do Ducha Św za małżeństwo
3 Msze Święte o uzdrowienie małżeństwa

Bo jak sam Jezus mówi, niektóre złe duchy to wypędzic mozna tylko modlitwa i postem

Ja wierzę, zę to duchowa armata. Nie ten post - bo to bardziej znak naszej łącznosci z Męką Jezusa który umarł za wszystkie świństwa wszytskich ludzi wszystkich krajów i pokoleń
Jego Ofiara Mszy za grzechy pogubionego małżonka moze cuda.
po sczegóły odsyłam do rekolekcji o. manjackala (są na CD, tłumaczone na zywo na j. polski)
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-19, 15:26   

zona_i_mama, ani post ani modlitwa wyuczonej regółki nic nie da, gdy nie ma wiary w sercu. Niezachwianej wiary w sakrament małżeństwa, w jego moc.....

To nie jest przepis na ciasto!
 
     
zona_i_mama
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-19, 15:40   

chyba się nei zrozumiałysmy. po pierwsze, gdzie ja napisalam o regułce?
po drugie. nie napisalam ze to jakis przepis na cos. po trezcie przeciez napisałam, ze nie o post czy regułkę tu chodzi.
moc sakramentu zgadzam się, ale zauważ co napisałam - O MOcy męki Jezusa. z Niej, z jego Ofiary biora moc wszystkie sakramenty.
w kryzysie warto się do tego odwołać. o to mi chodziło.
uwierz, daleka jestem od magicznego myslenia, ba, nie znosze czegos takiego , podobnie jak łańcuszków modlitewnych , kopiowania x razy i rozkładania w kościele nowenn i takie tam. proponuję , przeczytaj raz jeszcze na spokojnie to, co napisałam wyżej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10