Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Poradnie małżeńskie
Autor Wiadomość
Agnieszka***
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 14:24   Poradnie małżeńskie

Witam, bardzo Was proszę o informację, gdzie są jakieś dobre poradnie małżeńskie - okolice Warszawy, najlepiej Warszawa. Problem jest jeszcze w tym, że nie mam zbyt wiele pieniędzy i najlepiej, jakby to były bezpłatne poradnie - ale nie wiem, czy takie istnieją.

Bardzo proszę o pomoc. Szukam jej, bo jestem wg mnie w poważnym kryzysie małżeńskim, a mąż wreszcie wyraził zgodę na uczestnictwo i nie chcę, żeby zmienił zdanie.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 14:30   

szukaj tu:
http://www.sychar.alleluj...er=20342#ksiega
na dole


lub tutaj :

http://www.duszpasterstworodzin.pl/ppr-index.htm

http://familiae.pl/www/in...d=200&Itemid=39
 
     
NORBERT
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 15:10   

Agnieszko chyba jedno z najlepszych w Warszawie ..STOWARZYSZENIE OPTA...
ul.Marszałkowska 85 lok 34(wejscie od lecznicy Ispol) tel (22)6225252,(22)4240989

[ Dodano: 2008-12-04, 15:12 ]
p.s zapomniałem dodac całkowicie bezpłatana..i o tyle jeszcze dobrze że najczęściej dostajecie dwójkę psychologów...działajcie ..działajcie szkoda czasu....ważne że tego dwoje chcecie to już sukces!!!!
 
     
Agnieszka***
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 15:24   

Bardzo dziękuję Wam.
Dziękuję Norbercie.
Teraz siedzę w internecie i szukam. Zadzwonię na ul. Marszałkowską.
Dzięki

[ Dodano: 2008-12-04, 16:34 ]
Norbercie mam pytanie....czy jesteś pewien, że jest to poradnia całkowicie bezpłatna?
Gdy spytałam się w sekretariacie stowarzyszenia, Pani powiedziała, że narazie jest bezpłatnie - dlatego mam wątpliwości a chciałabym wcześniej wiedziec, czy trzeba i ile trzeba przeznaczyc pieniędzy.
Dzwoniłam i zapisałam na 6.01 do p. B.Jakubowskiej i J.Markiewicz.

Pozdrawiam
 
     
NORBERT
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-06, 17:02   

jest bezpłatna ...o fajnie to sa te same dwie Panie do jakich my wystartowalismy...niestety po pierwszej wizycie wiecej nie było....życze byscie wytrwali....wazne we dwójke tego musicie chciec.....i choc na chwilę nie watpcie w siebie...razem razem i jeszcze razem.....by nie powstało kazdy sobie rzepke skrobie bo to juz koniec.........pozdrawiam i wytwałości
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9