Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
modlitwa, która mi pomogła ...
Autor Wiadomość
binka3
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-07, 21:33   modlitwa, która mi pomogła ...

Modlitwę te należy odmiawiać przed 9 wtorków. Podczas modlitwy powinna palic się święcona świeczka. Modlitwa jest bardzo pomocna, tak, że na końcu tej 9-cio wtorkowej nowenny to, o co prosic będziemy zostanie spełnione, choćby nawet było trudne do osiągnięcia.


Sen Matki Bożej

Przyszedł Pan Jezus do Niej i zapytał: "Matko, czy śpisz?". "Zasnęłam" - powiedziała Panu Maryja - "A tyś mnie ukochany Synu obudził. Widziałam Cię w Ogrójcu obnażonego, gdzie na Twoją Świętą Twarz pluto, cierniem Cię ukoronowanego do krzyża przybito i bok włócznią przebito, z którego popłynęła Woda i Krew Święta, a potem Twe martwe ciało z krzyża zdjęto,a na moje ręce włożono". I zapłakała Panna Maryja. Pan Jezus najczulej powiedział: "Matko Miłosierdzia, ktokolwiek będzie ten "sen" nosił lub słuchał otrzyma sto dni odpustu i w drodze nie umrze nagłą śmiercią bez przyjęcia Ciała i Krwi mojej. Ktokolwiek Ciebie Matko i mnie o co poprosi otrzyma. Ten, kto będzie ten "sen" nosił stale przy sobie ani w drodze, ani na wojnie, ani w innym miejscu nic mu sie nie stanie. W domu, w którymznajduje sie ten "sen" ani woda, ani ogień, ani inna szkoda stac się nie może. Amen

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Nowenna do św. Marty

O, święta Marto, ty cudowna, ja uciekam się do Twojej pomocy i całkowicie ufam, że w moich potrzebach i w moich doświadczeniach zawsze mi będziesz pomocna. Z wdzięczności za to obiecuje Ci te modlitwę wszędzie rozszerzać.
Pocieszaj mnie w moich troskach i trudnościach - błagam Cie o to pokornie.
Pocieszaj mnie w moich troskach i trudnościach - błagam Cie o to pokornie.
Przez wielką radość, ktora napełnia Twoje serce, gdy w Batlejem Zbawicielowi świata schronienie dałaś, błagam Cię i proszę dla mnie i mojej rodziny, żebyśmy zawsze Boga w sercach naszych strzegli i na Ciebie jako na środek leczniczy zasłużyli, przede wszystkim w moich troskach, ktore mnie najbardziej obciążają, błagam Cię, Pomocniczko każdej niedoli zwycięż wszystkie moje utrapienia tak, jak zwyciężyłaś smoka aż poległ pod Twoimi stopami. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu... oraz 3 razy Śiwta Marto módl się za nami

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8