Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
jestem sama prosze o modlitwe
Autor Wiadomość
marsha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 16:26   jestem sama prosze o modlitwe

I ja prosze o modlitwe. Ponad dwa miesiace temu odszedl ode mnie maz. Najgosze z czym nie moge sie uporac jest to, ze moglam to malzenstwo uratowac a zniszczylam. Nie mowie, ze jego winy tam nie bylo ale mojej az nadto.
Jestem teraz w Londynie. Mieszkam i pracuje. I jeszcze jakis czas bede musiala tu pozostac. Owszem sa koscioly polskie ale nie wyobrazacie sobie ile czasu potrzebuje aby dojechac. Konczac prace o np. 18 tej mam male szanse.
Prosze wiec o modlitwe w intencji mojego malzenstwa. O odrodzenie sie milosci o to aby maz do mnie wrocil, o laske wybaczenia, o to aby nasza milosc wrocila.
Kazdy dzien jest bolem. Nie mam z nim nawet kontaktu. zerwal wszystkie wiezy. Zostaje modlitwa.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-07, 20:00   

Będę pamiętała:)
Pozdrawiam serdecznie:)
 
     
marsha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 10:48   

Dziekuje Mirelko
W tej chwili kazde wsparcie daje mi duzo. Nawet nie wiesz jak bardzo.
Prawde mowiac w ostatnim czasie odeszlam nieco od Boga. A jak juz to modlilam sie za mnie i moje sprawy, rodzinne, domowe itp.
Na tym forum widze, jak ludzie modla sie jedni za drugich. Dolacze do Was. i to tez jest dobre
 
     
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 11:54   

Wlaczymy Cie dzis do intencji na naszym rozancu!!!
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=39529#39529
 
     
marsha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 13:09   

Dziekuje
Ja rowniez pomodle sie za Was. Do netu mam dostep w pracy, bede sledzila watki i Wasze losy
 
     
rogor
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 20:04   

Będę pamiętał w modlitwie o Tobie. Wiara czyni podobno cuda...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8