Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czemu ludzie się tak krzywdzą????
Autor Wiadomość
bardzo_smutna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-25, 23:07   Czemu ludzie się tak krzywdzą????

Ciągle sobie zadaje to pytanie: czemu sie tak okropnie krzywdzimy,a raczej On mnie? Przecież kochaliśmy się, mieliśmy wspólne plany, wspólne życie,dostaliśmy to o czym tysiąc małżeństw marzy - dziecko (zdrowe, dobrze rozwijające sie itd.). Są małżeństwa które mają cięzko chore dzieci i jakoś trwają pomimo że codziennie musza patrzeć na cierpienie dziecka, pomimo że mają oprócz tego wiele innych problemów. To czemu on nagle przestał mnie kochac? Mnie i Dziecko? Czemu życie jest takie okrutne i niesprawiedliwe .. Staram sie zaufać Bogu, staram sie mieć nadzieję, jednakże czasami przychodzą takie momenty jak ten..gdzie nie widzę już żadnej nadziei na to że kiedyś będziemy znowu Rodziną! :(:(:( Mam poprostu dość :(
 
     
ewus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-26, 03:52   

bardzo_smutna my tutaj wszyscy zastanwaiamy sie nad tym, to naprawde cud ze znalazlysmy to forum nie ma dnia zebym tu nie zagladala dodaje mi to sily
moj maz tez jednego dnia wyrzucil mnie z domu powiedzial ze juz mnie nie kocha i nie chce ze mna byc a wydawalo mi sie ze jestesmy najszczesliwszym malzenstwem na swiecie
dopiero prawie po roku dowiedzialam sie ze mnie zdradzal w tym tygodniu ze ma dziecko ze zwiazku z jakas dziewczyna z przed dziesieciu laty z ktorym nie utrzymuje zadnego kontaku,
nawet mi o tym nie powiedzial przed slubem
a dzis jak zadzwonil mimo ze spotyka sie z jakas dziewczyna mozliwe ze nawet mieszkaja razem zaproponowal mi seks jemu to nie przeszkadza ze kogos ma po prostu nie musi jej nic mowic
a ja mimo wszystko go kocham
modl sie pros Boga o sile i zaufaj jego woli mi to strasznie pomaga
to i sledzenie tego forum to mnie trzyma przy nadzieji ze wszystko ma sens i predzej czy pozniej sie o tym przekonamy
nie poddawaj sie masz dla kogo zyc ta proba od Boga ma jakis cel
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4