Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosimy o zgłaszanie uwag
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 19
Wysłany: 2008-09-02, 11:08   Prosimy o zgłaszanie uwag

W związku z tym, że nastąpiły zmiany na serwerze (1 września 2008 r. przełączeno domyślny interpreter języka PHP z PHP 4 na PHP 5) obsługującym nasze forum prosimy o zgłaszanie ew. informacji nt. trudności w korzystaniu z forum. Pomoże nam to usprawnić działanie forum.
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Posłuchaj... (mp3 – 0,94 MB)
Przeczytaj...
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-02, 07:09   

Ostatnio odwiedziłaś nas Dzisiaj 7:27
Obecny czas to 02-10-2008, 08:02

Taki mam komunikat.
A wiadomosci, które wysyłałam wczoraj przed północą pojawiają się z dzisiejszą datą: napisano dzisiaj o 23.28.
Zróbcie coś, bo chyba mam deja vu. *

Administratorze, zrób coś, żeby czas był podawany prawidłowo.

*Déjà vu (zwane także deżawi) – to uciążliwy stan umysłu, podczas którego wydaje się nam, że „to już kiedyś było”.
Znaczy, coś ze mną nie w porządku? :evil:
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-02, 07:28   

Eluś, z Tobą jak najbardziej w porządku... to tylko "interpreter języka PHP" zwariował (cokolwiek to znaczy)... i tego się trzymajmy :-)
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-02, 07:59   

A i u mnie, i u mnie - nie ma polskiej czcionki - nie moge ogonkow i innych zakretasow wstawiac - co widac dokonale po tym, co wlasnie pisze.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-02, 18:14   

kasia1 napisał/a:
Eluś, z Tobą jak najbardziej w porządku.

Dzięki, czuję się spokojniejsza a swój stan umysłowy :mrgreen:
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-14, 10:00   

wwwrrrrrrrrrrrrr... dlaczego bardzo często nie udaje się wysyłac wiadomosci na priv? Napiszę sie , napiszę a pożniej okazuje się, ze nic nie poszło! wrrr...
Pozdrawiam! :roll:
 
     
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-14, 10:12   

A temat siostro wpisujesz zawsze? ;) pozdrawiam Cię :)))

Też mam uwagę ---nie działa funkcja pt. zaloguj automatycznie przy każdej wizycie
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-14, 10:25   

wczoraj zwróciłam szczegolna uwagę na temat- był wpisany! i tak wiadomość nie poszla, tylko sie usuneła. :-?
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 14:06   WQysyłanie wiadomości

Mam pytanie.
Co dzieje sie z wysyłaniem wiadomości?
Mam w swojej skrzynce trzy wiadomości od wczoraj nawet godz.15-tej. i do tej pory wiszą w skrzynce do wysłania. Dlaczego tak sie dzieje, ze na wysłanie trzeba czekac czasami dobę???
Czy wiadomości, które piszemy na priv przechodzą cenzurę, bo nie rozumiem od czego w takim razie zależy ich trudnośc, a właściwie długi czas wysłania?
Pozdrawiam
 
     
Halszka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 14:13   

Ja również nie mogę wysłać wiadomosci :-(
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 17:48   

Z wysyłaniem wiadomości jest tak, że dopóki osoba, która ma tę wiadomość otrzymać nie zaloguje się - wiadomość wisi w naszej skrzynce.
Trzeba sprawdzić kiedy odbiorca się logował po raz ostatni.

samotna napisał/a:
Czy wiadomości, które piszemy na priv przechodzą cenzurę

Nie uważam, żeby były stosowane takie praktyki, ludzie, nie przesadzajmy w wzajemną podejrzliwoscią i niechęcią. Moderatorzy popełniają błędy, ale nie robią takich rzeczy jak cenzurownie prywatnej korespondencji.
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-25, 07:39   

elzd1 napisał/a:
Z wysyłaniem wiadomości jest tak, że dopóki osoba, która ma tę wiadomość otrzymać nie zaloguje się - wiadomość wisi w naszej skrzynce.

według mojej wiedzy jest tak, że wiadomość wisi w folderze "do wysłania" tak długo, aż adresat jej nie przeczyta... samo logowanie to za mało :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9