Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla kogo nasze spotkania rekolekcyjne są otwarte.
Autor Wiadomość
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 21:02   

nawiązując do Steda, że "dla wszystkich starczy miejsca" przytoczę słowa Księdza Profesora Jacka Salija. (Kościół a małżeństwa osób rozwiedzionych) "Niniejsze refleksje są próbą pokazania, że zachowując literalną wierność przykazaniom Chrystusa, można - i trzeba - czynić to w duchu miłości. Napięcie między literą a duchem należy rozwiązać nie przez odstępstwo od litery, ale przez przesycanie litery duchem."

Mamy odpowiedź wierność przykazaniom ale w duchu miłości.

zainteresowanych odsyłam:
http://www.mateusz.pl/ksiazki/mptig/mptig203.htm
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 22:21   

Cytat:
Cóż się dzieje? Każdy z nas chce przebić innych rozmówców swoimi argumentami, każdy chce udowodnić swoje racje.


Ile ludzi tyle argumentów.

Każdy człowiek, którego spotykamy nosi niewidoczny znaczek z napisem: "zauważ mnie. Spraw , abym się poczuł ważny".

Piękna i mądra dyskusja - świadczy o tym, że jesteście w tym temacie dobrze zorientowani.
Myślę , że dyskutując na te tematy zrobiliście kawał dobrej roboty dla innych.

Ja dzięki Wam dowiedziałam się o wielu sprawach o których nie miałam pojęcia.

Ta dyskusja to świetne przygotowanie do rekolekcji.

Bardzo Wam dziękuje.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 22:50   

Powierzam w modlitwie wszystkich biorących udział w dyskusji, tych którzy wbierja się na rekolekcje i tych którzy z różnych względów na nie nie mogą dotrzeć niech nas wszystkich prowadzi Duch Święty!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 07:54   

No to owocnych rekolekcji. Mnie nie będzie . Akurat ten jeden weekend października mam zajęty. Juz dawno, zanim pojawił sie termin rekolekcji sycharowskich przyjęliśmy zaproszenie na rekolekcje u franciszkanów . Mam nadzieję ze Wasze rekolekcje będą wyjątkowe , również ze względu na czas , w którym sie odbywają. Bardzo dużo Bożych spotkań w ten weekend. .Umawiałam się z Milą w Krakowie na Mszy o uzdrowienie , Syn miał jechać do Częstochowy z klasą. Ale nie da się być wszędzie.Będę myslami z Wami, pomyślcie też o mnie i o Wojtku przez moment.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 09:00   

Ada napisał/a:
Ta dyskusja to świetne przygotowanie do rekolekcji.
Bardzo Wam dziękuje.

Również tak uważam.
poza tym
Matka Boża Różańcowa czuwa, nie opuszcza nigdy nikogo,
zwłaszcza, kiedy prosząc nas "Odmawiajcie codziennie Różaniec",
ktoś odmawia codziennie Różaniec.
Wtedy jest szczególnie blisko.
pozdrowienia
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 23:36   

UWAGA! 12.11.08 - sroda godz. 7.00 ! na JASNEJ GORZE zostanie odprawiona Msza Sw. w int. naszych rodzin! Połączmy sie duchowo a jesli to mozliwe postarajmy się uczestniczyc we Mszy sw. w swojej parafii!
Pozdrawiam wszystkie Sycharki :-D :lol: :->
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8