Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwa z bólem serdecznym ;)
Autor Wiadomość
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 10:40   Modlitwa z bólem serdecznym ;)

Może komuś to pomoże "odnaleźć się wewnętrznie "w sytuacji życiowej ,w jakiej się znalazł niekoniecznie ze swojej tylko winy.



Panie!!!
Pogubiłam się...jaki człowiek jest słaby bez Ciebie!
Przede mną przepaść , a za plecami skała, jeden niepewny krok i ...boję się myśleć nawet.
Zielone tabletki ,,szczęścia"- chyba dlatego tylko ,że zielone ...
Tak mi wstyd Panie..., że nie potrafię sobie wybaczyć, że siebie już chyba nie kocham, że nie myślę o Tobie -.tylko o swym bólu i smutku, że potykam się ciągle o drobiazgi i rozkładam na czynniki pierwsze -.zamiast pozbierać., że nie mówię-bo chcę., tylko- bo muszę., że widzę wciąż ten sam widok z okna, a nie słońce, którym się do mnie uśmiechasz i niebo błękitne -jak Twoje oczy, że nie mówię :Ty się tym zajmij , tylko wciąż sama chcę wszystko zrozumieć...
Ale TY wiesz ,Panie, że tak bardzo pragnę znów poczuć Twoją dłoń na swym ramieniu, bo przecież Jesteś zawsze! , a najbliżej wtedy, kiedy myślimy, że Ciebie przy nas już nie ma...
I dziękuję Ci za to tchnienie Twego Miłosierdzia na moim czole ...
, bo nadzieja ostatnia umiera i pierwsza zaczyna już kochać...


Miriam.
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 12:26   

Dziękuję Miriam
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 20:37   

Piękne.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 11:05   

Miriam - piękna modlitwa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9