Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ja sily nie mam by dalej trwac
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-12, 21:37   ja sily nie mam by dalej trwac

Wyslane przez: Olga
Email:

Juz nie wiem co robic.Maz w dalszym ciagu mnie wyzywa prowokuje do awantur.Serce mnie boli i czasem mam ochote poprostu odejsc z tego swiata i nikomu sie nie narzucac.Czym zawinilam rodzac sie, dajac milosc czlowiekowi ktory kiedys byl strasznie samotny?Terapie zaczynamy w srode ale nie wiem czy do srody wytrzymam.Ja juz nie mam sily, probuje z nim rozmawiac a on tylko wyzywa i odpycha. Chce to ratowac dla dziecka ale nie wiem jak.Mnie po prostu nie da sie kochac, juz to zrozumialam ale dlaczego mnie celowo krzywdzi?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Błękitna

Olga, jestem psychologiem. Czy możemy porozmawiać na gg? Mój numer 5411755. Jestem wolna po 21.30 dziś wieczór. Co Ty na to?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

jak maz nie wroci to b chetnie.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Błękitna

Gdybyś nie dała rady dzisiaj, to czekam jutro o dowolnej porze, najwyżej się umówimy na potem.
Jesteśmy z Tobą

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

Jestem.Maz wczoraj wrocil i zamknal pokoj nie mialam dostepu do komputera.Blekitna nikt mnie nie chce, mam tylko dziecko.Maz tez juz mnie nie chce, ma mnie dosyc.Twierdzi ze nie mam przyjaciol bo na nich nie zasluguje.Mam depresje a on daje do pieca.Chcialam wczoraj rzucic sie pod samochod ulzyc jemu, rodzicom i wszystki, dookola.Ja chce ratowac to malzenstwo, chce sie zmienic ale nie wiem jak. moj maz chce isc na terapie ale nie chce ze mna rozmawiac.dlaczego nic mi sie nie udaje?
Mam 23 lata i roczne dziecko a on 31.Ja nie widze juz sensu naprawde.mam dawac sie ponizac?
Pomoz mi co mam robic?Ja szukam pomocy ale nikt nie chce pomoc.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Zuza

Olga,
Facet potrafi zdołować.
Ale pomyśl sama- jest koło ciebie ktoś kto cię chce i to bardzo- dziecko.
Popatrz na jego buzię- ono cię chce, potrzebuje i jesteś dla niego NAJLEPSZA NA ŚWIECIE, JEDYNA NAJPIĘKNIEJSZA.
Skup się na tej myśli. A z resztą problemów poradzisz sobie z pomocą dobrych ludzi.
Jestem pewna.Niestety potrzeba czasu.
Pomyśl- jesteś młoda- całe życie przed tobą dziewczyno.
Trzymaj się mocno bo warto.
Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Błękitna

Olga, Witam Cię, jeśli chcesz to możemy pogadać na gg. Numer jak wyżej. Czekam.

Zuza, Dzień dobry!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-zagu
Email:

OLGA
Wytrzymaj do środy.Za wszelką cenę doprowadż do tej wizyty u psychologa.Przekonasz się sama ,że warto i wtedy już będzie Ci łatwiej.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

Wlasnie czekam.Mysle ze moze dam rade.Boje sie jednak ze moj maz nie bedzie chcial sie otworzyc.Tak bardzo chcialabym zeby zrozumial ze ja wiem czego nie powinnam byla robic ale juz jest chyba za pozno.Spie.. wszystko!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

Zaraz postaram sie dolaczyc tylko musze uspic synka i zainstalowac program pa

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Zuza


Błękitna,
A witam w tym pięknie zapowiadającym się dniu,
Własnie rozważałam jak namówić mego zapracowanego małżonka na rekolekcje dla małżeństw w kryzysie- 2-5 kwietnia- ks. Parzyszek.
Niestety po przemyśleniach stwierdzam że nie mam żadnej szansy- będzie na szkoleniu .
dodatkowo proponowałam mu miesiąc temu wizytę u psychologa lub w poradni rodzinnej.
Powiedział że nie potrzebuje.
Trudno, molestować nie będę.Nie ponawiam takich propozycji.
Myślę nad tematem rozmów dziecięcych. Czekam jak pisałam na okazję obserwacji sytuacji w trakcie wizytacji, w niedzielę- bo tak się spodziewam że będę miała przyjemność spotkać się.
Pozdrawiam,
Miłego dnia,

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-zagu
Email:

O co się tak bardzo boisz? Coś Cię męczy.I o to Mąż jest chyba tak wściekły na Ciebie ? czy tak ?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

Nie wiem jak wejsc do gadu gadu.pomoz!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Błękitna

Olga, najpierw wejdź na www.gadugadu.pl, kliknij pobierz i jeszcze raz pobierz na następnej stronie, po pobraniu masz exe, które musisz uruchomić. Po uruchomieniu musisz się zarejestrować. A potem dostaniesz numer i możesz do mnie pisać wpisując mój numer, który masz powyżej.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Tadeusz

jak masz jeszcze problem z gadu gadu to na godzine uruchaniam tel 601820449 zadzwoń to pomogę nie wiem na jakim etapie jesteś ?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

nie da rady.nie wiem jak to zrobic

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Błękitna

Olga, to wejdź na chat, na tym forum.Teraz OK?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Tadeusz

1. strona http://www.gadu-gadu.pl na tej stronie klikasz – POBIESZ
2. wchodzi druga strona też klikasz POBIERZ Gadu-Gadu 7.1 [build 06]
rozmiar: 3,7MB
3. otwiera się ramka Pobieranie pliku –klikasz zapisz
4. otwiera się ramka zapisywanie jako ( plik gg71) zapamiętaj gdzie on jest- i zapisz
Napisz czy masz już wgrany plik ?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Tadeusz

Nie wszyscy wiedzą jak wejść na czat więc kliknij na poniższy link i już
http://www.polchat.pl/chat/?room=Samarytanka

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Błękitna

Dzięki Tadeuszu, Oldze się udało.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Olga
Email:

dziekuje

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Tadeusz

cieszę się bardzo pozdrawiam i uciekam do pracy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8