Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-06-17, 16:49   ROZANIEC

Wyslane przez: Jurek

Obiecalem Karolinie na czacie 10 rozanca codzien o polnocy bo tryskala taka nadzieja...
nastepnego dnia Ojciec Sw przypomnial apel S.p. JP II o rozaniec...
Dzis Andrzej rzekl- przeciez jest pazdziernik...
ZAPRASZAM DO WLACZENIA SIE DO ROZANCA. Codzen o polnocy
(lub o innej porze jesli ktos nie moze...) laczymy sie nawzajem w modlitwie w intencji naszych malzenstw odmawiajac dziesiatke rozanca.
KTO SIE DOLACZA NIECH SIE DOPISZE!:

1.- Jurek
2. Edyta
3. A
4. Urszula
5. ata
6. jeszcze_zona
7. Kropka
8. Agnieszka
9. CA
10. Stefania
11. Aga
12. Penelopag
13. agata
14. Beata
15. Andrzej
16. Kasia
17. Kinga

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: magda

Dołączam do Was. Magda

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek


Postanowilem trwac dalej i dolaczyc do rozanca modlitwe o uzdrowienie malzenstwa z tej strony.
Bardzo sie ciesze ta wspolnota modlitwy i chyba doprawdy czuje Wasza wspolobecnosc. Dziekuje!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: ela

podoba mi się ten pomysł, więc chętnie się przyłączę

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek


Ilez lez...splywa nam piszacym i czytajacym o tych naszych malzenskich bolach...
Tym razem "jeszcze zona" wzywa pomocy modlitewnej.
Doglebi wzruszony przekazuje jej apel. Nowenna i szczegolna modlitwa 8 grudnia miedzy 13 i 14 godz. MB obiecuje szczegolne Laski! Ona bedzie w tym czasie na rozprawie rozwodowej, a my wesprzyjmy ja!
Ze swojej strony pragne podzielic sie Laska jaka otrzymalem i zyczenia dla wszystkich by tak spojrzec na malzenstwo! Otoz BOG zaproszony w sakramencie jest nie trzecia lecz PIERWSZA OSOBO W NASZYM ZWIAZKU! To wiernosc JEMU nakazuje nam nie zgadzac sie na rozwod i jakkolwiek takie procesy sie koncza... nikr nie zostaje samotny! Nawet po orzeczeniu rozwodu cywilnego BOG jest obok malzonkow i wspolcierpi ale i pociesza! wspolczeka ale i wspoldziala pukajac do duszy tej drugiej strony ktora postanowila wyjsc...
Czas i dystans odejscia sa wobec wszechmocy BOZEJ maloistotne! Gdzie ON jest obecny tam jest tez MILOSC bo ONA nigdy nie umiera a wraz z nia i NADZIEJA. I dzieki JEGO obecnosci wszystko to nie musi przebiegac w atmosferze bolu! Nawet tam gdzie jest Golgota tam jest dzieki JEGO ZWYCIESTWU i Swiatlo Radosci perspektywy ZMARTWYCHWSTANIA. I to swiatlo promieniuje i na chore malzenstwa i jest wieksze niz ciemnosci rozpadu. I ONO wystarczy do zycia w Swietle nawet jesli za ludzkiego zycia malzenstwo nie zdolalo sie naprawic. Takiej LASKI zycze nam! wszyskim i do modlitwy o NIA zapraszam!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek


Ilez lez...splywa nam piszacym i czytajacym o tych naszych malzenskich bolach...
Tym razem "jeszcze zona" wzywa pomocy modlitewnej.
Doglebi wzruszony przekazuje jej apel. Nowenna i szczegolna modlitwa 8 grudnia miedzy 13 i 14 godz. MB obiecuje szczegolne Laski! Ona bedzie w tym czasie na rozprawie rozwodowej, a my wesprzyjmy ja!
Ze swojej strony pragne podzielic sie Laska jaka otrzymalem i zyczenia dla wszystkich by tak spojrzec na malzenstwo! Otoz BOG zaproszony w sakramencie jest nie trzecia lecz PIERWSZA OSOBO W NASZYM ZWIAZKU! To wiernosc JEMU nakazuje nam nie zgadzac sie na rozwod i jakkolwiek takie procesy sie koncza... nikr nie zostaje samotny! Nawet po orzeczeniu rozwodu cywilnego BOG jest obok malzonkow i wspolcierpi ale i pociesza! wspolczeka ale i wspoldziala pukajac do duszy tej drugiej strony ktora postanowila wyjsc...
Czas i dystans odejscia sa wobec wszechmocy BOZEJ maloistotne! Gdzie ON jest obecny tam jest tez MILOSC bo ONA nigdy nie umiera a wraz z nia i NADZIEJA. I dzieki JEGO obecnosci wszystko to nie musi przebiegac w atmosferze bolu! Nawet tam gdzie jest Golgota tam jest dzieki JEGO ZWYCIESTWU i Swiatlo Radosci perspektywy ZMARTWYCHWSTANIA. I to swiatlo promieniuje i na chore malzenstwa i jest wieksze niz ciemnosci rozpadu. I ONO wystarczy do zycia w Swietle nawet jesli za ludzkiego zycia malzenstwo nie zdolalo sie naprawic. Takiej LASKI zycze nam! wszyskim i do modlitwy o NIA zapraszam!
W odpowiedzi na : Re: ROZANIEC wyslane przez ela dnia 2005-11-25 21:49:39:

: podoba mi się ten pomysł, więc chętnie się przyłączę

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Asia


i ja sie dolacze do Was... codziennie modle sie nie tylko o swoje malzenstwo.... wspierajmy sie nawzajem :) dziesiatka...pewnie przed polnoca :)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Kasia


To doskonały pomysł. Przyłączam się do Was, z tym, że raczej przed północą.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Anielka


dołączam do Was!
Wysłałam odp. ale nie tak jak trzeba i mi wyskoczyło jako nowy temat, też "Rózaniec"
Z Bogiem

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Anielka


dołączam do Was!
Wysłałam odp. ale nie tak jak trzeba i mi wyskoczyło jako nowy temat, też "Rózaniec"
Z Bogiem

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Anielka


Dołączam do Was.Anielka

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Grażyna

Podobami się ten pomysł. Jestem w podobnej sytuacji. Codziennie odmówię 10 tkę różańca za Wasze małżeństwa.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Lucyna


...i ja dołączam sie do Was, modlę sie kazdego dnia... i Was wszystkich proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o nawrócenie mojego męża i siły dla mnie. Jestem chyba na dnie rozpaczy...pomocy!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek


JESZCZE RAZ DZIEKUJE WAM ZA DALSZE TRWANIE!, za WIGILIJNA lacznosc modlitewna i zapraszam innych do wlaczenia sie!!!
1.- Jurek
: 2. Edyta
: 3. A
: 4. Urszula
: 5. ata
: 6. jeszcze_zona
: 7. Kropka
: 8. Agnieszka
: 9. CA
: 10. Stefania
: 11. Aga
: 12. Penelopag
: 13. agata
: 14. Beata
: 15. Andrzej
: 16. Kasia
: 17. Kinga
: 18. Krzysztof
: 19. Magda
: 20. Ela
: 21. Asia
: 22. Nika
: 23. Krizz
: 24. Lucyna
: 25. Grazyna
: 26. Anielka

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: ania


i ja się dołączę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4