Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Deszcz róż od Świętej tereski
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-06-03, 09:38   Deszcz róż od Świętej tereski

Wyslane przez: jeszcze_zona

Witam wszystkie poranione duszyczki.
Kilka godzin temu wróciłam od Św. Tereski po trzydniowych rekolekcjach, naładowana pozytywną energią po naukach ks, Stefana, z wiarą na lepsze jutro, na uzdrowienie rodzin, na Bożą pomoc w trudnych chwilach. Czytałam forum i chciałam każdego pocieszyć i przekazać coś z tych rekolekcji, słowa wsparcia dla wszystkich poranionych, smutnych, zrozpaczonych. Chciałam podzielić się przeżyciem duchowym, przekazać coś z tych nauk, z modlitw, podzielić się otrzymanym błogosławieństwem, wzmocnić wiarę w znękanych duszach. Chciałam i dla Was przekazać słowa, że Św. Tereska "obsypie wszystkich deszczem róż, które spoczywają na kolanach Matki Bożej".
Ale jak poczytałam forum, to znów zaczęły mnie dopadać złe myśli. Dlaczego jest tyle nieszczęścia, co się dzieje z ludźmi, gdzie podziały się wartości moralne, dlaczego rodzice porzucają dzieci, dlaczego małżonkowie szukają przygód, zrozumienia i uczucia poza sakramentalym związkiem, dlaczego nie chcą żyć w zgodzie z Panem i przykazaniami? Dokąd zmierzamy, my ludzie, w szalonym pędzie, czy można jeszcze mieć nadzieję, że małżonkowie znów zwrócą się do Boga i w nim zaczną szukać siły i pomocy w trudnych chwilach? Że zaczną zastanawiać się, jakie krzywdy wyrzadzili swoim bliskim?
Jednak nie dam się zwątpieniu, odpędzę złe myśli, zamknę oczy i wrócę do modlitwy.
Przekazuję wszystkim cząstkę tego, co było moim udziałem, dziękując Panu, że dane mi było uczestniczyc w tych naukach. Niech na Was spłynie łaska, jaką Św. Tereska obdarza wszystkich i niech na każdego spłynie obfity deszcz róż.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek


Tak tu wiele smutku i bolu na tym forum ze i ja pragne dolazyc czastke pozytywna! Otoz i ja mialem w dniu swieta Sw. Tereski przepiekne przezycie. Na ziemi niemieckiej istnieje grupa mlodziezy- ORLY -polskiej mlodziezy ktora od spotkania z JP II w Rzymie kierowana autentycznym charyzmatem Ducha Sw. spotyka sie by uwielbiac Boga po polsku. KRYSZTALOWA MLODZIEZ!!!
Pomogli mi odzyskac wiare w idealy!
Otoz w sobote bylem na slubie Kasi i Szymona z grupy Orlow ktorzy byli tak piekni w swej milosci, wierze i czystosci ze plakalem ze szczescia patrzac na to piekno. A na oltarzu postawil ksiadz relikwie Sw. Tereski ktore podal wszystkim do ucalowania. TU NA ZGILYM ZACHODZIE BOG UCZYNIL COD I DAL TEJ MLODZIEZY MOC! Na przekor tym brudom pseudocywilizacji zachodniej jest tu ta grupa Orlow jako zywe swiadectwo tego ze mozna! Ze Bog dziala swoja moca i mozna zyc jego MILOSCIA i w sposob piekny i czysty wejsc w malzenstwo!
Wesprzyjmy ich modlitwa!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Penelopag


I ja chcialabym podzielic sie radoscia. Kochana ja_zona dziekuej za modlitwe, ktora mi obiecalas. Ona czyni cuda. Cuda zaczely sie zdazac w moim poranionym serce. Dziekuje wszystki Wam jestescie cudowni. Dziekuje za modlitwe "Jezu Ty sie tym zajmij" to dziala, to naprawde dziala, teraz zrozumialam, ze nie moge wchodzic w plany Boze ze swoim ludzkim podjesciem do zycia. Teraz gdy bezgranicznie zaufalam czuje, ze ktos mi pomaga dzigac ten ciezar. Nie jestem sama ze swym bolem. To cudowne uczucie. Naprawde cudowne. Dlatego zaufajmy Mu On wszystko moze. Uleczyc nasze poranione serca, nawrocic naszych malzonkow.Wiec obiecuje wszystkim, ze codzinneie gdy bede modlic sie za swoje malzenstwo, bede polecac tez wasze. Z Bogiem "Jezu Ty sie tym zajmij"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9