Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
psycholog Kraków
Autor Wiadomość
A Ania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 09:17   psycholog Kraków

Kochani, czy ktoś zna dobrego psychologa - poradnię małżeńską w Krakowie? To jedyna chyba droga dla mnie... Proszę o pomoc. Nie chcę iść w ciemno....
 
     
Ivo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 09:33   

end
Ostatnio zmieniony przez Ivo 2007-12-15, 05:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
A Ania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 09:36   

Dziękuję Ivo, ale wiem, że psycholog psychologowi nierówny i woalałabym iśc do kogoś psrawdzonego.... Może jest ktoś na forum kto zna taką osobę?
 
     
Reniuszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 10:24   

Aniu,

Jest taka fundacja PRO-BONO, ul.Grodzka, idac od Rynku, za Franciszkanska, po prawej w bramie, przed barem mlecznym (bo nie pamietam numeru), ale w internecie znajdziesz tez namiar. Tam jest bezplatna pomoc psychologiczna, pedagogiczna, rodzinna
Czy dobra - nie wiem, ale mozna zawsze sprobowac, wczesniej mozna sie umowic, sa to bardzo pomocni i sympatyczni ludzie..
Bylismy z mezem na kilku rozmowach.
Mielismy tam nawet chodzic na terapie malzenska z moim mezem, ale nie doszlo do tego, bo jak na razie brak checi drugiej strony ...

Nie wiem jaki masz problem.
I nie wiem na ile porada psychologa wystarczy,ale jasne, ze warto i polecam.

Osobiscie polecam tez platna terapie malzenska, jesli oboje macie swiadomosc ze to moze pomoc, to warto zainwestowac.

pozdrawiamCie serdecznie,
jak bedziesz cos potrzebowac to pisz, jestem w temacie terapii na biezaco.
 
     
A Ania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 11:25   

Reniuszku, bardzo bardzo dziękuję.
 
     
Kari
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-15, 14:01   

Witaj Aniu!
Sprawdż Katolicką Poradnię Życia rodzinnego w Krakowie przy Bazylice Mariackiej, na pewno jest tam psycholog w czwartki od 15 do 18, chyba również w poniedziałki od 16. Jest też poradnia przy Sanktuarium w Łagiewnikach, na pewno też jest tam psycholog.
Zobacz stronę wdr.diecezja.krakow.pl tam są informacje o większości poradni katolickich w Krakowie, służą one i narzeczonym i małżonkom. Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8