Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
maly update
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:50   maly update

Od rozwodu cywilnego minelo prawie pol roku. Jestem pozbierana, pogodzona i jak pisalam wczesniej swiat sie nie zawalil.
Darek znowu w bagnie, znowu ma dlugi, znowu jest bez pracy, znowu szuka mojej pomocy. Sytuacja sprzed dwoch lat - tyle tylko, ze jestem juz wolna. Nie boje sie, ze jak mu nie pomoge to mnie zostawi. Juz to zrobil. Kontaktuje sie ze mna w tajemnicy przed dziewczyna z ktora mieszka, paradoksalnie zdradza konkubine z sakramentalna zona. Odnosze wrazenie, ze bardzo zapetal sie w klamstwie i grzechu. Wspomina o przyjezdzie do Anglii, jeszcze nie wiem, czy mu pomoge.
Jestem mu wierna, choc w Sadzie Biskupim toczy sie postepowanie w sprawie stwierdzenia niewaznosci mojego malzenstwa. Modle sie o laske nawrocenia Darka. I wierze...
Widze, ze na forum moderatorzy zdecydowali sie w koncu wcielic w zycie moj pomysl sprzed roku - ofiarowanie Komunii Sw. w intencji ratowania malzenstw. Komunii mial towarzyszyc post... Dobrze sie stalo, ze wlaczacie sie w akcje.
Zycze Wam, by okres Adwentu byl najpiekniejszym okresem radosnego oczekiwania na Malenka Milosc, ktora zbawia nas kazdego dnia
a
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:55   

Pełnej radości życzę, Aniu.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:56   

Aniu:)
Wszystkiego Dobrego życzę :)
Cieszę sie ,że jesteś :)
Pozdrawiam serdecznie:)
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 16:46   

Aneczko, witaj. Wielokrotnie zastanawiałam się, co u Ciebie. A tu widzę, że sobie radzisz. To dobrze. Oby tak dalej.
Trzymaj się, kochaniutka, cały czas jesteś w moich myślach i modlitwach.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 19:18   

Anusia. Witaj.
Buziaki od Eli.
 
     
jaka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 21:56   

Tęskniliśmy za tobą, Pięknooka.
Ściskam cię mocno.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 08:28   

Anulka jak to dobrze wiedziec ze jestes spokojna, pozbierana... myslalam o Tobie często

ściskam Cie serdecznie!!
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-08, 16:50   

Aniu, dobrze, że jesteś !!!! Przytulam mocnooooo !!
Nie wiem co powiedzieć na to, że mąz znowu u Ciebie szuka pomocy............Myślę, że trzeba by rozważyć jaka pomoc możesz Mu ofiarować...jeżeli chodzi tylko o pieniądze....chyba nie warto.....żadna to pomoc chyba...tylko zapchanie dziury...a co dalej ?? Eeee tam....to trudne ! Całuję !! EL.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-11, 21:58   

Maz przylatuje do mnie. Poki co bedzie mieszkac u mojego kolegi z pracy, uwazam, ze tak bedzie poki co lepiej - bedziemy mieli czas na ewentualne rozmowy i oczywiscie terapie bez presji zycia codziennego. Prosze Was o modlitwe w jego intencji.
Wszystko w rekach Boga
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 13:47   

Jesteś w moich modlitwach Aniu,bardzo się cieszę....może to wreszcie ten początek...tego dobrego,tej dobrej drogi Twojego męża,życzę powodzenia z całego serca.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 14:08   

Aniu - jeszcze wszystko przed Wami.

Masz dobre serduszko. Chciałabym aby Wam sie udało zostać "przyjaciółmi" . Znam małżeństwa , które do siebie wróciły po dużych zranieniach i są szczęśliwi.

Duże emocje i te dobre i te złe przywiązują ludzi do siebie.

Życzę Ci, aby udało się Wam powrócić do wzajemnej miłości i zaufania

cieplutko pozdrawiam
Ada
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 19:21   

Anuś, nic nie przewiduj, nie planuj, przyjmuj życie takim, jakie jest - wiem, że to umiesz. Przed Tobą jeszcze duzo pozytywnych niespodzianek. A ja Ci szczęścia życzę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9