Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
koniec dąsania-jestem z Wami!!
Autor Wiadomość
Kalina85
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-11-15, 16:01   koniec dąsania-jestem z Wami!!

Po przerwie powracam,ale nie liczę na uściski a na klapsa i to porządnego :mrgreen:
Zawdzięczam Wam dużo,i cały czas pamiętam o Was.Po odnalezieniu spokoju przyszedł czas na rozmowy.Ciężko mi cokolwiek pisać,ponieważ jak każdy z nas boję się wyprzedzać fakty,napiszę jedynie tyle że oboje z mężem dajemy sobie szansę.Przed nami sporo wyzwań,moje obawy że to tylko znów chwilowe,że tamta kobieta go zostawiła i nie wiedział co z sobą zrobić...podejrzenia itd.Ale ufam że wszystko się ułoży.Ściskam Was mocno i pamiętam w modlitwie
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 16:41   

:-D Wiesz, czasem tak jest, że jak się widzi pierwsze oznaki wiosny, tak jeszcze trudno się tym dzielić, czeka się na lato i wielką radość! Ale bez przesady.. pierwsze jaskółki są bardzo porządane na forum.. Jak to wiosną.. może jeszcze chwycić mały chłód ale już bez przymrozków. Niech Wasza Miłość rozkwita, niech pojawią się piękne owoce :-D
 
     
ProNo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 16:53   

Kalina lejesz miód na me serce!!! JEDNAK WARTO WALCZYĆ!!! Fakt że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale tych jaskółek zlatuje dużo więcej ! Niech ta wiosna wybuchnie w waszych sercach,POWODZENIA!!!!
 
     
Kalina85
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 17:09   

Aż strach pisać,chciałabym aby się udało -------> długa droga do tego,szukamy mieszkania a z tym ciężko :( na kupno nas nie stać a wynajęcie-tez nie wesoło.Ważne,ze bedziemy razem.TRZEBA WALCZYC!!!Życzę Wam z całego serca siły,nadziei i odwagi
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 17:22   

Kalinko - cieszę się wraz z Tobą....
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 18:54   

Ja również się cieszę Kalino...tak mieszkanie osobno może będzie tym"rozwiązaniem problemu",życzę szczęścia z całego serca,bądźcie tylko dla siebie,pozdrawiam.
 
     
Bietka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 19:42   

Kalina85 napisał/a:
długa droga do tego,szukamy mieszkania a z tym ciężko :( na kupno nas nie stać a wynajęcie-tez nie wesoło.


A gdzie teraz mieszkacie?
 
     
JAPI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 09:30   

Kalinko - dziękuję za tą porcję "prądu" do mojego rozładowanego "akumulatora serca"...
Bardzo się cieszę że jest u CIebie chociaż "wiosna" i z całego serca życzę Tobie upalnego "lata"... :-D
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 11:48   

Tak sie ciesze, Kalinko! Niech ta wiosna bedzie co raz cieplejsza, a lato niech trwa wiecznie - upalne :-)

Sciskam
Justyna
 
     
agata96
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 12:55   

Gratuluję Ci z całego serca. U mie niestety historia kończy się w inny sposób. Ale z tym się trzeba pogodzić i nauczyc się z tym żyć. Trzymam kciuki żeby było coraz lepiej. Pozdrawiam.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 13:44   

Kalino...gdy coś umiera rodzi się coś nowego...lepszego...:)
Pamiętam w modlitwie i cieszę się z Tobą ...
 
     
Kalina85
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-28, 14:12   

Moi Drodzy,

Stęskniłam się za Wami,wiele się dzieje....powinnam się cieszyć no ale zawsze jest jakieś ALE
moj pierwszy problem-Matka ktora kocham nad życie,powiedziała ze jak wroce do tego drania to stracę cała Rodzinę,że się obrócą przeciw mnie....drugi problem to brak własnego kąta...nadal mieszkamy osobno....znów żyję w zawieszeniu....juz nigdy nie będzie jak dawniej.Moim marzeniem jest pogodzić wszystkich....
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-28, 17:29   

Kalina.......fajnie że juz sie nie dąsasz(hhhhhiiiiii)
Z matką ślubu nie brałaś,matce nie przysięgałaś.....więc powiedz jej niech Cię nie szantażuje,bo to grzech.
Piszesz:
"Moim marzeniem jest pogodzić wszystkich.... "
Wiesz co?.........Ty najpierw pogódż sie z samą sobą,a innych zostaw,niech się sami godzą.
Pogody Ducha
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-02, 17:03   

nałóg napisał/a:

Z matką ślubu nie brałaś,matce nie przysięgałaś.....więc powiedz jej niech Cię nie szantażuje,bo to grzech.


Mądrze nałóg prawi :-P
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-02, 18:51   

Kalino powiedz Mamie, że przyrzekałaś przed Bogiem i chcesz przysięgę małżęńską wypełnić....a Mame prosisz o wsparcie i pomoc !! Cmooooook !! POWODZENIA !! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10