Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozwód
Autor Wiadomość
ewa1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-21, 19:52   Rozwód

Witam wszystkich
W czwartek 25.10. o godzine 9:40 czeka mnie rozprawa rozwodowa, bardzo was proszę abyście o mnie pamiętali w tym dniu.

pozdrawiam
Ewa
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-21, 20:22   

Cześć Ewcia,
będę pamiętała. Pomyśl, że to będzie początek nowego zycia. Bo tak będzie. Tylko tak myśl. Wtedy tak się stanie. Nie rozpamiętuj straconych szans, bo nie warto, one nie wrócą. Ale będa nowe. Teraz trudno w to uwierzyć, ale gdy minie pierwszy stres związany z pobytem w sądzie, dojdziesz do siebie.
Uściski
Bajka
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-22, 10:33   

Ściskam Cie Ewo i będę pamietała.
Ostatnio cos u nas duzo spraw rozwodowych...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-22, 12:12   

Będę pamiętała Ewo...........
 
     
ewa1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-22, 20:30   

Dziękuję wam
Bajka, pewnie masz rację, ale gdy patrzę na swoje życie i małżeństwo - 4 lata po ślubie w tym prawie trzy lata kryzysu i separacji a teraz jeszcze rozwód, to najtrudniej mi mówić o nadziejach i o kolejnych szansach, boję się nawet takiego myślenia bo rozczarowania są jeszcze większe.
Wiadomo, że jakoś to będzie, ja już tylko czekam na ten moment kiedy budząc się poczuję się dobrze we własnej skórze.


Ewa
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-22, 20:34   

ewo odwagi... ewo pomysl ze Bog nie zesle nam większego cierpeinai niz mozemy przyjąc... wiem, ze to wszystko straszne co terazprzezywasz, ale pomysl ze na tym nie konczy sie swiat, ze musisz byc silna, dalej brnąc przez zycie,,, ze niezaleznie od tego co sie stanie tego dnia ty masz sens w zyciu i nie jestes sama ... masz najwiekszego przyjaciela i jego miłosc... a Bog nie opuszcza nigdy...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4