Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
unieważnienie małżeństwa - pytania!!!
Autor Wiadomość
andzia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-21, 13:38   unieważnienie małżeństwa - pytania!!!

Witam! Mam pytanie odnośnie unieważnienia małżeństwa, złożyłam skargę o unieważnienie z powodu alkoholizmu męża, sąd zawiązał sprawę ,określił tytuł unieważnienia z powodów niezdolności psychicznej. Po jakimś czasie sąd przysłał mi odpowiedź męża , w której mąż stwierdził że to wszystko co napisałam jest nieprawdą i mi zarzuca bardzo ogólnie bez żadnych konkretów ani przykładów że to z mojego powodu nasze małżeństwo jest nieważne, bo nie umiałam się do jego alkoholizmu dostosować. Miałam się do tgo pisma męża odnieść , więć odpisałam do sądu , odparłam wszystkie tezy męża., a sąd za jakiś czas mi odesłał zapytanie że została ustalona wątpliwość czy nasze małżeństwo zostało zawarte nieważnie z powodu niezdolności psych. po obu stonach. Mam odpowiedzieć czy się zgadzam na to.Oczywiście że nie, ale chciałbym się zapytać kogoś ze znawców o co tu chodzi?!! na jakiej podstawie wnioskują o mojej niezdolności psych. , podkreślam że męża pismo było b. ogólnikowe i wcale się nie odniósł do moich zarzutów. Czy sama jego odpowiedż i stawianie nieuargumentowanych niczym zarzytów daje prawo sądowi do określenia takiej wątpliwośći? z góry dziękuję za odpowiedź[/scroll]
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-22, 04:23   

Polecam Ci strony www.wiara.pl oraz www.kosciol.pl
 
     
andzia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-25, 16:29   

Witam! Mam pytanie odnośnie unieważnienia małżeństwa, złożyłam skargę o unieważnienie z powodu alkoholizmu męża, sąd zawiązał sprawę ,określił tytuł unieważnienia z powodów niezdolności psychicznej. Po jakimś czasie sąd przysłał mi odpowiedź męża , w której mąż stwierdził że to wszystko co napisałam jest nieprawdą i mi zarzuca bardzo ogólnie bez żadnych konkretów ani przykładów że to z mojego powodu nasze małżeństwo jest nieważne, bo nie umiałam się do jego alkoholizmu dostosować. Miałam się do tgo pisma męża odnieść , więć odpisałam do sądu , odparłam wszystkie tezy męża., a sąd za jakiś czas mi odesłał zapytanie że została ustalona wątpliwość czy nasze małżeństwo zostało zawarte nieważnie z powodu niezdolności psych. po obu stonach. Mam odpowiedzieć czy się zgadzam na to.Oczywiście że nie, ale chciałbym się zapytać kogoś ze znawców o co tu chodzi?!! na jakiej podstawie wnioskują o mojej niezdolności psych. , podkreślam że męża pismo było b. ogólnikowe i wcale się nie odniósł do moich zarzutów. Czy sama jego odpowiedż i stawianie nieuargumentowanych niczym zarzytów daje prawo sądowi do określenia takiej wątpliwośći? z góry dziękuję za odpowiedź Jeszcze raz proszę kogoś o radę!!! Co stanie się jeżeli nie zgodzę się przyjąć zarzutu leżącego po mojej stronie , a będę trwać przy swojej skardze powodowej.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-25, 19:51   

Ja w tej sprawie pisałam bezpośrednio do pani Małgorzaty Baran - jej adres e-mailowy jest na stronie www.kosciol.pl.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8