Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-04-13, 09:19
Żona powiedziała mi że mnie już nie kocha.
Autor Wiadomość
Jacek1975
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 14:43   Żona powiedziała mi że mnie już nie kocha.

Witam,
nie wiem od czego zacząć jestem strasznie zagubiony, Nie mogę jeść, spać, myśle tylko o tym że mnie zdradza z inną. Martwię się o nasze córeczki które są w to wplątane, Alicja ma 8 lat i w maju będzie miała przyjęcie I komuni Św., Ewa ma 3,5 roku a to wszystko mnie przytłacza.
Postaram sie opisać w miarę dokładnie naszą sytuację.

Do kwietnia zeszłego roku mialem wspaniałą rodzinę, bywało lepiej i gorzej, jak w normalnym małżeństwie, kłuciliśmy się i godziliśmy, Święta wielkanocne były cudowne, w maju zaczęło się coś dziać, Najpierw szukałem winy w sobie w mojej pracy. Pracowałem w systemie tydzień w domu tydzień w delegacji, (dziś żałuję że nie powiedziałem w pracy że nie będę jeździł). Wtedy bałem sie że stracę pracę a mieliśmy zobowiązania finansowe które nie pozwalały mi na utrate dochodów.
Małżonka działa czynnie w ZHR i w lutym na zimowisku poznała Anię lat 21, zaprzyjaźniły sie odrazu, ponieważ Asia (uzywa imienia Joanna bo Agnieszka jej nie odpowiada) miała wiele przyjaciół z harcerstwa nie przywiązywałem do tego uwagi, po prostu kolejna osoba w domu która ciągle przebywa i ustala co bedą robić na zbiórkach. W maju Ania zaczęła przebywać u nas regularnie, coraz częściej zostawała na noc. Nadal nie przywiązywałem do tego uwagi, ponieważ Ania miała problemy ze swoją rodziną. Mówiłem sobie trzeba pomóc, o ja głupi. Po kolejnym powrocie z delegacji dowiedziałem się że sypiały razem w naszej sypialni, ale nie było problemu jak wracałem Asia była dla mnie uprzejma i nic nie wskazywało na to że przestaje wygasać w niej miłość do mnie.
W lipcu pojechały z dziewczynkami na obóz, wybrałem urlop i pojechałem do Nich, ale niemogłem już spać z moją żoną, nie chciała i spała w namiocie na jednej pryczy razem z Ania. Po powrocie powiedziała że ona już dłużej tak nie może, że ja jeżdzę w delegacje a ona jest sama, poprosiła mnie o opuszczenie domu. Wyjechałem na 2 dni i myślałem że zwariuję, wróciłem i przeprosiłem, poprosiłem o wizyty u psychologa, zgodzia się. W między czasie cały czas więź (miłość) do Ani w mojej żonie narastała. Udaliśmy sie do psychologa, juz wtedy wiedziałem że mnie z nią zdradziła, opowiedziałem o tym psychologowi a Asia zaprzeczyła wszystkiemu. Do dziś zaprzecza twierdząc że to jej bardzo bliska przyjaciółka i ją bardzo kocha.
Mam dowody na to, że zdradza mnie z nią cały czas( nie tylko uczuciem), ja jestem z boku, wszystkim do okoła opowiada że się rozwodzimy, nie wiem nic o tym nie skladałem żadnego pozwu do sądu z tego co mi wiadomo ona też nie. Ostatnio dowiezdiałem się że planuje się wyprowadzić z domu zabrać dzieci i zamieszkać z Anią.

Rozpaczliwie potrzebuję pomocy, już nie daję rady. Moje życie załamało się. Teściowa kryje ją na każdym kroku, mnie sie pyta jak sie czuję a za plecami pociesza swoją córeczkę i nie przyjmuje do wiadomości jak jest sytuacja,
Powiedziałem im wielokrotnie że mnie zdradza z Anią nie pokazywalem jednak dowodów, bo boje się ze powie jej skąd są i stracę źródło.
Czy rozmowa z teściami i Asia pomoże, czy pokazywać skąd wiem że mnie zdradza i planuje wspólne zycie z Anią??
Czy czekać cierpliwie aż się wyprowadzi zabierze dzieci ze sobą a ja zostane sam?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10