Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tęsknota
Autor Wiadomość
magic
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-29, 21:16   

Zosiu, mój synek nie widział taty już 5 tygodni. Przyznam, że było ciężko: dostał między innymi tików nerwowych (mruganie oczami). Postanowiłam, że musi codziennie przebywać z dziadkiem, który jest cudowny: odpowiedzialny, mądry, opiekuńczy i ma "dzikie serce" (czyt. tytuł książki J. Eldredge). Dziś byli 'na wyprawie", wczoraj walczyli ze smokiem w ogrodzie, przedwczoraj pracowali podlewając ogród wspólnie. Teraz jest już dużo lepiej. Może zrobisz podobnie jak ja? Nieodpowiedzialny ojciec w domu mniej nauczy dziecko niż odpowiedzialny wujek czy dziadek.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-29, 21:24   

Moja coreczka opiekuja sie dziadkowie, gdy ja jestem w pracy, bardzo ja kochaja. Na nieodpowiedzialnosc mojego meza brak mi slow.
 
     
magic
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-29, 22:00   

Wiem, co czujesz bo przeżywam ten sam ból. Przenika mnie tęsknota za odpowiedzialnym mężem, tym szczerym spojrzeniem, ciepłem, wspólnymi wycieczkami do zoo, które kiedyś były itp. Boli bardzo to, że nie mogę się zrealizować w małżeństwie. Chciałam mieć trójkę dzieci, ale w tym wypadku nie ma mowy. Cała moja kobieca wrażliwość została skopana. A dzieci muszą mieć szczęśliwych rodziców, aby same mogły być szczęśliwe.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4