Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla Pan... Panowie dołączcie się...
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-11, 20:54   Dla Pan... Panowie dołączcie się...

Wyslane przez: Eryk

Witam Drogie Panie!

Jako przedstawiciel męskiej części populacji choć bardzo zraniony przez Waszą przedstawicielkę - mą Żonę i upokażany przez Teściową, pragnę złożyć wszystkim Panią szczere i gorące życzenia - niejako obopólne - by żadna z Was nie musiała szukać pomocy na tym forum ani by żadna z Was nie była przyczyną że uczyni to Wasz mężczyzna. Życzę Wam przede wszystkim miłości, która zawiera również w sobie zdrowie gdyż miłość wszystko uleczy. Mam nadzieję że Wasi Panowie nie zapomną o Was w tym choć niejako wymuszonym święcie (dla niektórych) nie tylko dzisiaj ale i na codzien.
Tego wszystkiego życzy Wam Eryk z Bydgoszczy

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Mateusz
Email:

Przyłączam się z całego serca.
Wszystkim Paniom życzę jak najwięcej powodów do radości!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Andrzej
Email:

Wszystkim Paniom - żonom trudnych mężów życzę siły w wytrwaniu w wierności i miłości małżeńskiej! :-)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Agnieszka

Dzięki za pamięc, dla wielu kobiet i dziewczyn tu obecnych są to jedyne dowody meskiej pamięci dzisiaj...

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Agnieszka_emigracja
Email:

Dziękujemy za życzenia,Panowie:-)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: ania belgia
Email:

I ja też dziękuję:)
Dziewczyny bądźmy dziś dla siebie dobre :)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-zagu
Email:

Dziekuję Panowie za życzenia.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Ola

Również dziękuję :)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: weronika

Ja również dziękuję bardzo panom.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: jeszcze_zona
Email:

Ślicznie dziękuję za życzenia, dobrze że jesteście tutaj, Panowie, bo faktycznie na szczere życzenia można liczyć tylko od przyjaciół, a za takich Was wszystkich tutaj uważam.
Aniu, ja byłam dla siebie dobra dzisiaj, poszłam z koleżanką do kina i na dobry obiad i na kawę ,wzajemnie sobie wręczyłyśmy kwiatki (a co, święto to święto ).
Pozdrawiam wszytskich serdecznie

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Michał

Korzystając z tego, że 8 marca się jeszcze nie skończył, przyłączam się do życzeń dla Pań:)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Annie

Drodzy Panowie , dziękuję Wam serdecznie .

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: CA

To miłe, nie wiem tylko dlaczego łzy mam na polickach, wczoraj zamiast życzeń - awantura, a myslałam, ze droga juz całkiem prosta...
NIE CHCĘ WIERZYĆ WIECEJ JUŻ W NIC

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: ania belgia
Email:

Kochana,
Nie wierz ufaj:) ON wie, co robi:)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek
]
Spoznione... ale szczere!

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Aga
Email:

Panowie, dziekuje bardzo za pamiec!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8