Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Modlitwa chroni małżonka
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-11, 20:43   Jaka Modlitwa chroni małżonka

Wyslane przez: Tadeusz
Email:

Jest wiele takich sytuacji, że nasz małżonek wyszedł z domu i ( impreza, praca ) nie wiemy co się z nim dzieje, denerwujemy się aby nie popadł w jakieś zło. Mam pytanie czy jest jakaś modlitwa za małżonka który jest gdzieś daleko, a my możemy ochronić jego naszą modlitwą.
Krótka dobra modlitwa szukam po necie i nic.
Pozdrawiam

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: ania belgia
Email:

Spróbuj może modlity do Anioła Stróża, jakiejkolwiek, tyle tylko, że zwracaj się w niej do Anioła Stróża żony, możesz też spróbować modlitwy, którą dostałam od Andrzeja - "Żywy płomieniu miłości Niepokalanego Serca Maryi oślepiaj Szatana" i już;)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Elżbieta (ela)

Koronka do Miłosierdzia Bożego

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: S.D.I.A

JEZU - BĄDŻ UWIELBIONY W MOIM SERCU

I W SERCACH TYCH KTÓRYCH KOCHAMY !

BŁAGAM OCHROŃ MNIE I MOICH BLISKICH

KRWIĄ BARANKA NIEPOKALANEGO PRZED NAPAŚCIAMI

ZŁEGO DUCHA !!!


TA MODLITWA MA WYJĄTKOWĄ MOC !

Od Kapłana Charyzmatyka - doświadczam tego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9