Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Życie po Życiu
Autor Wiadomość
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 23:03   

No chyba nie,
Bo teraz jakaś szansa na zmianę jeszcze istnieje. I nie chodzi mi o ślepe trzymanie się czegoś wydumanego.
Istnieje nadal możliwość. Może będę miała szansę i umiejętność coby skorzystać.
Może. Kto to wie. No ja nie wiem.

[ Dodano: 2006-07-09, 13:30 ]
No ale do jednego wniosku to doszłam jakiś czas temu.
Ponieważ jestem po próbach czy działa ( czasami tak,w większości przypadków) to mogę się podzielić.
Jak radzić sobie z żalem.
Otóż stwierdzam, na podstawie własnych doświadczeń że jedną z metod ( którą można świadomie zastosować i nie jest to wynik podświadomych odruchów- czyli mamy wpływ) jest koncepcja że żal wyrażany w formie płaczu, rozmów i tłumaczenia mężom co też to "okropniki" zrobiły nam Biedakom może spowodować tylko i wyłącznie ( w
obecnej sytuacji oczywiście- no mojej przynajmniej) że mi sie samopoczucie pogorszy. Czyli byc może , jak pozwolę to sama sobie zmajstruję warunki do zaistnienia "dołka" ( jak to tu nazywamy).
No nijak mi to nie odpowiada. Owszem- taka kontrola wymaga nieco wysiłku ale jest łatwiejsza niż sztuka myślenia tylko o... lub wywalania ( świadomego) z pamięci i myśli.

Bo trzeba się tylko od działania powstrzymać.A działanie wstrzymać można łatwiej jak opanować mysli.

(he,he,he) mnie łatwiej- jestem leniwa to sobie nie walczę z tym rodzajem lenistwa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4