Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE JESIEŃ 2013
Autor Wiadomość
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 11:04   

Informuję, że Marek - zajmujący się organizacją rekolekcji, jest jeszcze do poniedziałku nieosiągalny. W poniedziałek gdy będzie już miał dostęp do internetu odpowie na wszystkie pytania, w tym te dotyczące kosztu zakwaterowania dziecka.
 
 
Aniołek5
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 13:06   

To ja bym poprosiła o info dot. godź rozpoczęcia i zakończenia rekolekcji ;-)
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 16:18   

Pewnie tak jak zawsze, czyli rozpoczęcie w piątek kolacją około 18:00, a zakończenie w niedziele obiadem około 13:30.
Dokładne godziny i plan rekolekcji poda Marek.
 
 
niezapominajka8
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-01, 12:11   

To czekamy cierpliwie :-D
Może całą rodziną dołączymy tylko jak dla mnie więcej szczegółów.
 
 
Tolek52
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-03, 20:26   

Też jadę na te rekolekcje.
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-05, 21:55   

Osoby, które jadą pociągiem proszone są o to, by dotrzeć do Zdzieszowic, skąd będzie zorganizowany dojazd na Górkę :-) .
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-06, 08:00   

Cieszę się, że spotkam się z Wami. Jadę I raz, bardzo się cieszę. :-D
 
 
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-06, 17:25   

Kochani przepraszam, że mój urlop zakłócił płynność informacji, ale już podaje:

Koszt pobytu dzieci:

do 3 roku życia bez własnego łóżka (pociechy śpią z rodzicami lub w wózku ) - gratis

dzieci od 4 do 10 lat 50% kosztów czyli
60 zł/dziecko w pokoju bez łazienki i 80 zł/dziecko w pokoju z łazienką.
dzieci powyżej 10 roku życia płacą jak dorośli.

Potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia - zapisania na listę uczestników będziemy przesyłać na podany w formularzu adres e-mail od przyszłego tygodnia.

Szczegółowy plan rekolekcji podamy wkrótce, ale możemy założyć, iż rozpoczęcie rekolekcji od 17 00 w piątek 18-10-2013.
Opieka nad dziećmi będzie, ale maluszki mogą być bardzo przywiązane do swych rodziców i sami musicie rozważyć czy wasze pociechy dają radę!

Marek.
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-14, 01:50   

Chciałam zapytać czy jako zdradzona żona mogę sama przyjechać na rekolekcje?Bo raczej nie jest mozliwe aby małżonek pojechał też :cry:
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-14, 07:36   

Rekolekcje nie mają podziału na zdradzonych , porzuconych , samotnych , przed rozwodem , w czasie separacji , czy po rozwodzie .... Każdy może na nie przyjechać ... To jest miejsce dla każdego ... Będziesz mile widziana .... Zapraszamy :-) .
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-14, 11:18   

Bosonia większość z nas przyjeżdża bez małżonków, a niektórzy swoich małżonków nie widzieli od iluś lat.
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-14, 13:08   

To jadę :->
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-14, 17:30   

Super Bosonia!!! Ja też jadę jako zdradzona, porzucona i czuję, że jest to miejsce właśnie dla mnie w tym momencie
 
 
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-15, 22:29   

Wypełniłam formularz zgłoszeniowy, wpłaciłam zaliczkę, tylko zapomniałam zaznaczyć że chciałabym pokój z łazienką :-) Bardzo proszę o przydzielenie mnie do pokoju z łazienką :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9