Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Idealne Wyobrażenie Mężczyzny
Autor Wiadomość
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-13, 12:07   

Cytat:
............. i gdzie oni sobie poszli ? :shock:


Nigdzie nie poszli, są pośród mnie. :mrgreen: Myślę, że mój mąż też może takim się stać. Wszak Pan Bóg może serce każdego dowolnie kształtować. :mrgreen:
 
 
Uparty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-25, 22:12   

z kobiletami trzeba jak z jajkiem wielkanocnym poświęcić żeby rogaty wyszedł z nich nie wiedzą kto to jest mężczyzna myślą tylko o swoich potrzebach rozwagi prosze i wesołych świąt wielkanocnych z Panem Bogiem Amen wiara czyni cuda :lol:
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-25, 22:25   

Uparty
Chyba jestem zbyt zmęczony, bo nijak nie rozumiem Twojego postu.
A niektórzy panowie, to nie myślą tylko o sobie? Przecież w Sycharze jest około 3 razy więcej pań, więc statystycznie to jednak my faceci częściej zabieramy zabawki z piaskownicy i idziemy na inne podwórko.
Niewielu jest nas tutaj takich, którzy sami siedzą w piaskownicy i dalej czekają na resztę bandy zwanej nie wiadomo dlaczego "rodziną". Niektórzy mówią o nas "nieudacznicy życiowi" lub "pierdoły". Z krótkich majteczek dawno wyrośliśmy, ale ciągle siedzimy w tym piachu. A my się pocieszamy, że "czekamy nie czekając" :-(
 
 
balwanek1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-26, 08:02   

Jacek-sychar napisał/a:
Niewielu jest nas tutaj takich, którzy sami siedzą w piaskownicy i dalej czekają na resztę bandy zwanej nie wiadomo dlaczego "rodziną". Niektórzy mówią o nas "nieudacznicy życiowi" lub "pierdoły". Z krótkich majteczek dawno wyrośliśmy, ale ciągle siedzimy w tym piachu. A my się pocieszamy, że "czekamy nie czekając"

ojejku jaka refleksja :mrgreen: :mrgreen: ...
no własnie siedzimy i siedzimy-czy zima..czy lato..czy wiosna,a my wciąż do tej piaskownicy.
I rozkładamy wiaderka i łopatki i składamy je na powrót.
I patrzymy w koło tęsknym wzrokiem:
gdzie ta nasza towarzyszka od piaskownicy?
A może zwyczajnie trza wstać krótkie gatki wywalić bezpowrotnie,komplet do piaskownicy rozdać biednym dzieciom i zapomnieć o towarzyszce i zabawach w piaskownicę :-P


:-P
 
 
ryan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-26, 15:28   

Jacek-sychar napisał/a:
Z krótkich majteczek dawno wyrośliśmy, ale ciągle siedzimy w tym piachu. A my się pocieszamy, że "czekamy nie czekając" :-(


Miałem rożne etapy będą na forum. Od zachwytu logo na górze strony że każde małżeństwo jest do uratowania po obojętność na te słowa aż do teraz gdy myślę....
Jacku, a może powinniśmy wyjść z tej piaskownicy? Dumni, wyprostowani, męscy, seksowni. Może powinna bić od nas energia, uśmiech, pozytyw? Otwarci na to co nas czeka.
Może wtedy te co nas opuściły widząc nas, słysząc o nas, wyczuwając świadomie lub podświadomie zobaczą kogoś innego niż tego którego puściły?
A jeśli nie zobaczą? Cóż...
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-26, 17:33   

ryan napisał/a:
a może powinniśmy wyjść z tej piaskownicy? Dumni, wyprostowani, męscy, seksowni. Może powinna bić od nas energia, uśmiech, pozytyw? Otwarci na to co nas czeka.

Ryan
A Ty tak na co dzień nie wyglądasz? ;-)

"Krótkie majteczki" dotyczą braku szukania "części zamiennych".
Postawa, o której piszesz dotyczy pozostałego naszego działania. Ja z natury jestem wesołkiem, więc po okresie "żałoby" wróciłem do mojej dawnej wesołości.

No, to "męscy , seksowni" zostawię już może młodszym. :mrgreen:
Ja nakierowany jestem obecnie bardziej na "dystyngowani, stateczni".
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-26, 23:04   

Jacek-sychar napisał/a:

No, to "męscy , seksowni" zostawię już może młodszym. :mrgreen:


No co Ty Jacek :shock:
Absolutnie jak najszybciej zmień takie myślenie o sobie.
Wystarczy zadbać o siebie. Fizycznie, ale i psychicznie, a od razu lepiej, pewniej, a i seksowniej się poczujesz. ;-)
Więcej wiary w siebie.
Wiek nie ma znaczenia.
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-27, 10:34   

Nawiasem .



Ta Sobota Wielkanocna , duży poważny rangą kościół .
Ławki , dużo ludzi , Grób Pański .
Idzie sobie staruszek , powłóczy nogami
i usprawiedliwia się na głos ......... SZUKAM ŻONY . :mrgreen:



Pomyślałem
1. Nie za późno trochę na szukanie ? :roll:
Refleksja - to choroba nieuleczalna . :-?
2. Musi ją bardzo kochać . :-P
3. Żona ma klucze do mieszkania . ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8