Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
II Zlot wspólnoty Sychar w Sanktuarium w Oborach
Autor Wiadomość
Wiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 10:24   

Udanego zlotu!

Bardzo żałuję,że nie mogę pojechać.

Pozdrawiam wszystkich!
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 11:13   

Ja zaraz wyruszam, trochę zestresowana, bo pamiętam tylko, że Sanktuarium leży na środku niczego i nie wiem czy tam trafię :mrgreen:
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 11:21   

ja pojawie sie tylko w sobote i mam nadzieje,że rozpoznam co niektórych mimo,że tak daaawno nie widziałam :mrgreen:
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 18:17   

Melduję, że Poznań dowiozłam już bezpiecznie z powrotem do domów.

W Oborach było cudownie. Matka Boża daje tam takie prezenty, że łza się w oku kręci z radości. Wzięliśmy udział w całonocnym czuwaniu modlitewnym, a takie chwile są samą esencją życia. Spotkaliśmy świetnego kapłana, ojca Mariusza.

Dziękuję ogromnie Jarkowi i Mirce za fantastyczną organizację.
Jesteście wszyscy w moim sercu.

[ Dodano: 2013-08-25, 20:41 ]
I jeszcze piosenka która absolutnie zachwyciła mnie na karmelitańskim nocnym czuwaniu w Oborach w czasie adoracji:
http://www.youtube.com/watch?v=gp9l1BmRYZ8
 
 
jarekp39
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 21:08   

Wielka wdzięczność i Chwała Panu , za to co nam przygotował w Oborach.
Za obfitość darów,
za obecność każdego z Was,
za to, że mogliśmy być Błogosławieństwem Bożym dla siebie na wzajem i dla innych ,
za żywe świadectwo, że każde trudne sakramentalne małżeństwo jest do uratowania z JEZUSEM BOGIEM.
CHWAŁA PANU za ojca Mariusza i nocne czuwanie z młodymi.
Wielkie dzięki za KAŻDEGO Z WAS, za serdeczność i ciepło.

MIRKA Z JARKIEM :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Wielka wdzięczność Matce Bożej Bolesnej z to, że przytuliła nas do swego serca i prowadzi nas do swojego Syna.
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-25, 21:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Staż małżeński: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 412
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-25, 21:17   

Krótko pisząc: piękne spotkanie, dużo modlitwy, wspaniali ludzie, świetna organizacja, bardzo podnoszące na duchu świadectwa... :)
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
"Przysięga małżeńska i jej konsekwencje" - ks. dr Marek Dziewiecki
www.sychar.org ::: www.skype.sychar.org ::: www.rws.sychar.org
 
 
 
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 21:23   

Dziękuję za dzielenie się wspólnie spędzonym czasem :-) ... szkoda, że nie mogłam być :-( ...

Aniu często odpoczywam przy tej piosence :-) ...
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 21:35   

W sercu pozostanie ,piękna droga krzyżowa przy pochodniach i

http://www.youtube.com/watch?v=HCd8L05y4Y8

Chwała Panu :-) :-) :-) :mrgreen: pomimo różnych problemów ,radości było ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :-D
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 21:38   

Izo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie w twoim gościnnym domu :mrgreen:
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 22:00   

:-D
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 22:03   

Dziękuję Panu Bogu ,że mogłam Was spotkać w Oborach i modlic się z Wami.
CHWAŁA PANU!

Jesli mogę ....prosze o modlitwę za mnie , bardzo jej teraz potrzebuję.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 22:15   

Oczywiście Maryniu
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 13:43   

Cudowny czas obfitości Bożych Łask. Jarku jak na twój organizatorski debiut – ocena celująca. Dziękuję wam obydwojgu, że tak wypełniacie Boży Plan względem was. Dziękuję też wielu innym osobom, które były „tam dla mnie” aby mnie przygotować do najważniejszego: Eli- za słowa-drogowskaz przy obiedzie ( w tą sobotę biorę się za realizację – tak się złożyło :mrgreen: ), Ani i Andrzejowi za ich uśmiech(też odegrał tu istotną rolę teraz wiem dlaczego), Krysi i drugiej Ani za to, że po prostu były obok i Andrzejowi za ważną rozmowę i uwagi. Pozostałym Sycharkom za świadectwo ich życia.
Matka Boża Oborska dała mi siłę to powiedzenia Bogu na 100% „Niech będzie wola twoja” ale nie myślałam że tak „rychło” sprawdzi to w praktyce. Przede mną trudne dni, zły mocno się wziął za pracę. Jeszcze trzy dni temu wyłabym do poduszki, a teraz boję się, lękam, czuję się osaczona ale twardo stoję i powtarzam „Bądź wola Twoja” „Bądź wola Twoja” „Bądź wola Twoja”……
Ps. Młody Karmelita dostarczony cały i zdrowy, porche dowiozło nas bez problemów 
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 21:12   

Chwała Panu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9