Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2013-02-20, 20:02
REKOLEKCJE WIOSNA 2013
Autor Wiadomość
marmar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-13, 23:31   

Witam
Mam pytanie czy ta lista rezerwowa jest aktualna i jeszcze można zapisać się na rekolekcje czy już nie , a jak nie można już z noclegiem to jaka jest forma uczestnictwa w rekolekcjach bez noclegu tylko same posiłki, jaki to koszt?. Bardzo bym chciał wsiąść w nich udział . Bardzo prosę o odpowiedz bo jeśli jest jeszcze taka możliwość to natchmiast wysyłam pieniądze . Pozdrawiam Marek
 
 
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-14, 13:56   

Kochani niestety nie ma już miejsca na rekolekcjach w Porszewicach ale gorąco polecam rekolekcje ogniskowe:


8 - 10 marca 2013 w Rychwałdzie. Więcej informacji: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=6148

8 – 10 marca 2013 w Domu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Motyczu Leśnym k/Lublina. Więcej informacji: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=9010

8 - 10 marca 2013 w Głębinowie k. Nysy. Więcej informacji: http://opole-jacka.sychar...je-ogniskowe-2/
Ostatnio zmieniony przez mark1 2013-02-17, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-15, 08:47   

Marku czy rekolekcje w Rychwałdzie dla ogniska Zory są otwarte czy przeznaczone tylko dla osób z Waszego ogniska?
 
 
smutnamała2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 16:13   

Witajcie, chciałam się zapytać, czy moje zgłoszenie dotarło?

Pozdrawiam
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 22:53   

Tak, dotarło, czyzbys nie dostała potwierdzenia? zaraz to nadrobie, przepraszam.
 
 
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-17, 14:41   

Agnieszka napisał/a:
Marku czy rekolekcje w Rychwałdzie dla ogniska Zory są otwarte czy przeznaczone tylko dla osób z Waszego ogniska?


Oczywiście że, nasze rekolekcje mają charakter otwarty dlatego zapraszamy; nie tylko osoby z naszej diecezji ale również wszystkich chętnych!!! Należy pamiętać o tym iż skierowane one są do małżonków sakramentalnych przeżywających trudności i kryzysy więc i taka będzie tematyka tych rekolekcji w najbliższym czasie podamy temat i plan rekolekcji w Rychwałdzie 8-10 marca 2013r

Marek
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-17, 15:26   

To widocznie cos mi umknęło, bo pierwsza wersja była taka, że ognisko krakowskie pomimo chęci nie mogło się dołączyć, tak zrozumiałam, że są to rekolekcje tylko dla Was.
 
 
Grzegorz F.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-18, 22:21   Rekolekcje w Porszewicach

Szczęść BOże,
mam pytanie do organizatorów o mój status jako ewentualnego uczestnika.
Wiem, że gdy się zapisywałem nie było już miejsc, ale czy jestem na liście oczekujących oraz czy po prostu mogę uczestniczyć w rekolekcjach mieszkając gdzieś w okolicy?
Ile wówczas powinienem wpłacić opłaty za rekolekcje (nie chodzi mi o pieniądze, tylko chciałbym wiedzieć na co mam się przygotować).
Z góry dziękuę za odpowiedź, może mailem na mój adres g_fedorczuk@poczta.onet.pl

Bóg zapłać.
Grzegorz FEdorczuk
 
 
pestka1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-20, 19:33   

Witam,
Miesiąc temu wysłałam zaliczkę na rekolekcje w Porszewicach, a także formularz zgłoszeniowy na nazwisko...., jednak do tej pory nie dostałam żadnego potwierdzenia. W tym czasie były jeszcze wolne miejsca. Bardzo proszę o wiadomość w tej sprawie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez 2013-02-20, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-20, 20:07   

Grzegorzu i pestko, juz sprawdzam korepondencję z Wami. :-D

Odpisałam, petko- pozwoliłam obie edytować dane osobowe powyżej.
Z Panem Bogiem
 
 
pestka1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-21, 11:23   

Danka 9
Dzięki. Do zobaczenia na rekolekcjach :-)
 
 
Anna S
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-02, 13:26   

marmar napisał/a:

, a jak nie można już z noclegiem to jaka jest forma uczestnictwa w rekolekcjach bez noclegu tylko same posiłki,


tez jestem zainteresowana .Pozdrawiam Anna
 
 
smutnamała2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 11:34   

Witajcie, mam pytanie, czy ktoś z trójmiasta jedzie na rekolekcje wiosenne, jeśli tak, to poroszę o kontakt na priw. Pozdrawiam ;-)
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 18:08   

Co do uczestnictwa bez noclegu, proszę o kontakt na priv i podanie tam danych plus nr. telefonu, meila.
Jestesmy w trakcie ustalania ile posiłków mozemy zamówić w Porszewicach, czy kuchnia da radę tylu chętnym.:)
sala wykładowa póki co, tak.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10