Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2013-02-20, 20:02
REKOLEKCJE WIOSNA 2013
Autor Wiadomość
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-05, 19:51   

Aga- zapytam Marka, mysle ze bedzie taka mozliwosc, bo chetnych wiele na nocleg.

dziekuje Leszkowi, Oli, Halince i Adze za odzew, potrzeba tylko osob do opieki nad dziecmi. :-)

Na miare mozliwosci czasowych wysyłam potwierdzenie osobom ktore wpłaciły zaliczkę.
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-06, 12:37   

Czy doszło moje zgłoszenie , bo miałem chwilowy brak połączenia i nie wiem czy dotarło?
Proszę o info.
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-06, 13:42   

doszło :)

kochani zostało ostatnie 5 miejsc, potem robimy liste rezerwową....
gdyz na pewno troche osob porezygnuje, zmieni plany itp, tak wiec wysylajcie zgloszenia nadal

zainteresowanie w tym roku przerosło wszelkie oczekiwania!
 
 
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-06, 19:30   

zdązyłam :mrgreen: :mrgreen:
proszę mnie dopisac
 
 
Oliwka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-06, 19:31   

ja też się zapisuję z męzem- póki co.
 
 
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-06, 19:48   

Brawo Monika ;-) !
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-07, 18:20   

Kochani, wczoraj już zamknęliśmy listę, teraz będziemy czekać na wpłaty zaliczek
do końca lutego.

Niestety nie dla wszystkich chętnych starczyło miejsca, ostatnie 10 zgloszeń z wczoraj i dziś wpisujemy na listę rezerwową, jest duza szansa, ze uda się Was pomieścić, gdyż trochę osob rezygnuje zawsze.
Lista rezerwowa może miec 15-20 miejsc, więcej nie damy rady dopisać tak, by zagwarantowac uczestnictwo.

W miarę napływania zaliczek, będę wysyłać potwierdzenia ich otrzymania, także wszystkie osoby, ktore się zapisały dostana potwierdzenie wysłania zgloszenia.


Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w rekolekcjach, które odbędą sie w marcu
w Ogniskach Sycharowych:


8 - 10 marca 2013 w Rychwałdzie. Więcej informacji: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=6148 .

8 – 10 marca 2013 w Domu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Motyczu Leśnym k/Lublina. Więcej informacji: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=9010

8 - 10 marca 2013 w Głębinowie k. Nysy. Więcej informacji: http://opole-jacka.sychar...je-ogniskowe-2/
Ostatnio zmieniony przez 2013-02-15, 09:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-09, 16:07   

Dzieki uprzejmosci sycharkow z okolic Łodzi, lista rezerwowa przestała istnieć
zatem ok 15 osob jeszcze mozemy dopisac na taka liste....

jesli macie chęc, link zgloszeniowy działa. :-D
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 19:40   

Mamy wplate zaliczki od p Wojciecha Rafała z Warszawy ( nie bede ujawniac nazwiska)
nie ma takiej osoby w zgloszeniach
czy to darowizna?
moze tutaj zajrzy? Albo moze ktos zna? Prosze o kontakt na priv.
 
 
Grzegorz F.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 22:52   rekolecje w Porszewicach, kwiecień 2013

Witam,
podobno nie ma już miejsc na wiosenne rekolekcje.
A czy można uczestniczyć w rekolekcjach, ale mieszkać poza ośrodkiem. MYślę że gdzieś sobie znajdę miejsce, a nie chciałbym opóścić sycharowych rekolekcji.
Bardzo proszę

Grzegorz Fedorczuk

PS. Dokonałem już zgłoszenia przez formularz. Jak trzeba to jeszcze jutro zapłacę zaliczkę.
Pozdrawiam
Grzegorz Fedorczuk
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 09:43   

Grzegorzu jest taka mozliwosc.
 
 
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 15:27   

Czy jest już znany program rekolekcji Chciałabym przyjechać w sobotę na wykłady - bez noclegu ewentualnie czy byłaby możliwość zakupu obiadu.
 
 
Piotr Bandosz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 18:22   

Czesc
Slyszalem ze jest mozliwosc dopisania sie na rekolekcje w Porszewicach. Jak to zrobic tu nie ma linku zgloszeniowego.
Pozdrawiam z Panem Bogiem
Piotr Bandosz
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 19:59   

Elciu- nie mamy jeszcze programu ale na pewno będzie ciekawy i warto.:)Będzie mozliwość zamowienia posiłkow bez noclegu.

Piotrze -cieszę sie ze jednak sie udało.

Nasza lista rezerwowa wypełnia się.

Dzisiaj juz musimy usunac link do zgloszen, nie mamy juz miejsc na nocleg.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11