Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2013-02-20, 20:02
Wakacje Sychar 2013 góry
Autor Wiadomość
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 12:25   

Kochani, będzie drugi turnus w Jastarni, w terminie 13-20 lipca, dla 60 osób. Zapraszamy do zapisów - powstał nowy temat na forum, jest tam już formularz zgłoszeniowy i numer konta.
Pozdrowienia z Lublina - Małgosia
 
 
MPola
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-04, 03:28   

Jestem zgłoszona, zaliczka wpłacona, w intencji odmówiona dziesiątka, czyli wszystko na dobrej drodze :)

Mirakulum napisał/a:
:mrgreen:

Miło będzie Cię zobaczyć :)
 
 
monikawa16
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-08, 19:33   

Jeśli jest jeszcze miejsce i my się dopisujemy - ja, mąż i dwójka dzieci - 2,5 roku i roczek.
 
 
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-10, 19:27   

Moi mili mamy już komplet na wakacje w górach. Zgodnie z ustaleniami - o wpłatę zaliczek prosimy do 15.03.
Kolejne osoby będziemy zapisywać na listę rezerwową.
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-14, 21:41   

Marku - zaliczka wpłacona. :lol:
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 07:58   

Ja też zapłaciłem, dziś powinno być na koncie
 
 
Elizakaz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-19, 12:05   

Marek, zagapiłam się. Zgłoszenien wysłałam, ale nie wpłaciłam zaliczki (pomroczność - zapomniałam). Czy jestem zapisana (ja + 2 moich dzieci), czy nie ma mnie na liście?
Jeśli jestem - od razu gdy dasz znak, przeleję zaliczkę... Bardzo chcemy jechać...

[ Dodano: 2013-03-19, 12:07 ]
Jeśli nie ma nas na liscie "pewniaków", bardzo prosimy o wpisanie nas na listę rezerwową. Ojej, ale chcemy jechać z Wami !!!
 
 
Katarzyna1410
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-24, 10:47   Prośba

Czy byłaby ew. możliwość wpisania mnie na listę rezerwową - z dwójką dzieci (3 i 6 lat) ?
 
 
Elizakaz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-24, 14:42   Re: Prośba

Katarzyna1410 napisał/a:
Czy byłaby ew. możliwość wpisania mnie na listę rezerwową - z dwójką dzieci (3 i 6 lat) ?


Kasiu, ja na 70% nie będę mogła jechać. W razie czego bedziesz mogła zająć moje miejsce - mam też dwoje dzieci, i to w tym samym wieku. Dam Ci znać do końca maja czy pojadę czy nie.

[ Dodano: 2013-06-03, 10:50 ]
Niestety nie mogę pojechać z Wami. Bardzo żałuję.
Ale za to bedzie mógł pojechać ktoś, kto potrzebuje tego wyjazdu, wsparcia i radości z niego płynącej.
Kasiu, jeśli chcesz - możesz zająć moje miejsce.
 
 
MPola
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 12:52   

Cześć kochani,
w związku z planowaniem atrakcji związanych z wyjazdem na drugi koniec Polski zarezerwowałam dziś termin Odkrywania Solilandii w kopalni soli w Wieliczce na 06.08.13, wybiera się też Krzysztof. Może Ktoś jeszcze ma ochotę do nas dołączyć?
Przez telefon Pan mówił, ze minimalny termin wyprzedzenia rezerwacji to około 1 tydzień, więc jest jeszcze czas, ale pewnie lepiej wcześniej jeżeli miałaby się utworzyć większa grupa.

http://www.kopalnia.pl/zw...anie-solilandii

Zapraszam
 
 
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 21:45   

a co słychać na wakacjach Sychar w górach?

w niedzielę byłem w ośrodku w Zakrzowie - podoba mi się :mrgreen:
czy jeszcze komuś - zobaczymy...
na posiłki - chodniczkiem przez las ok 350 m z górki
po posiłku tyle samo tyle że pod górkę - no ale strawą posileni chyba damy rade
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 22:24   

Marek tak jak w Rabie można się turlać. :-) z górki na pazurki :mrgreen:
 
 
Katarzyna1410
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-07, 09:26   Zapytanie:-)

Chciałam zapytać, czy mogłabym ew. zająć miejsce Elizy (wobec rezygnacji), czy też ktoś na liście rezerwowej jest przede mną?Jeśli tak - byłabym także zainteresowana rezerwacją zwiedzania Wieliczki. Bardzo prosze szanownego Organizatora o odzew:-)
 
 
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-10, 08:55   

Kasiu - wpłacaj zaliczkę i przyjeżdżaj :-)
Kochani włączmy się w organizowanie i planowanie wypoczynku. Jak sobie przygotujemy tak będziemy mieli. Nie mamy biura podróży, jedna osoba (czyli moja skromna :mrgreen: ) wszystkiego nie zrobi. Z moich doświadczeń wynika że jak stoję i czekam aż ktoś mi coś zaproponuje jest średnio, większą satysfakcje mam jak włączę się w działanie.

MPola- z Wieliczką - fajna propozycja. Czy mogłabyś koordynować tę wycieczkę również dla innych? Trzeba by podać koszty, zebrać chętnych i dokonać rezerwacji
Może ktoś ma kolejne propozycje?

Jak na razie ma z nami jechać tylko ks. Paweł z Opola. Księża którzy zwykle jeżdżą z nami - w tym roku nie mogą. Potrzeba jeszcze jednego duchownego. Proszę o pomoc

Potrzebna obsada muzyczna, Eliza ostatnio grała nam na gitarze (ślicznie), ale jak widzimy w tym roku nie jedzie. Zachęcam muzycznych i proszę o informacje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9