Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2013-02-20, 20:02
WAKACJE SYCHAROWSKIE 2013 NAD MORZEM
Autor Wiadomość
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-15, 08:58   

Witam. Czy są jeszcze miejsca do Jastarni na termin od 6 lipca. Moja koleżanka zapisała się na ten termin, a ma problem z dojazdem, sama z trójką dzieciaków. Gdyby były jeszcze wolne miejsca zorganizowałabym jakiś transport dla całej naszej ekipy, chciałabym pojechać z córeczką. Pozdrawiam
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-15, 14:09   

mogę zapisać Cię na listę rezerwową
 
 
Aniołek5
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 15:22   

To mnie też proszę na listę rezerwowych wpisać :-D . Ja muszę w tym roku gdzieś wyjechać - to już zostawiam woli Bożej, czy się uda w góry, czy nad morze :mrgreen:

Pozdrawiam!
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 18:41   

ok
 
 
jjp
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-19, 20:42   

Czy ktoś wybiera się z Wrocławia lub okolic do Jastarni na pierwszy turnus koleją polską?
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-22, 11:31   

Cytat:

6 lipca możemy zameldować się w pokojach od godziny 13;00

a 13 lipca pokoje opuszczamy do godziny 10;00

jeśli ktoś przyjedzie wcześniej lub wyjazd ma później, będzie można poczekać na terenie ośrodka.
posiłki mamy zarezerwowane od obiadu 6 lipca - do śniadania 13 lipca.
Jeśli ktoś przyjedzie wcześniej , lub wyjeżdża później, posiłki można będzie dokupić we własnym zakresie w ośrodku .


dzisiaj wykonałam telefony do wszystkich zapisanych na wakacje ( nie wszyscy odebrali)- z prośba o potwierdzenie,
jeśli do kogoś nie zadzwoniłam proszę o wiadomość na pw
 
 
Aga8
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-22, 22:39   

Czy jeśli wpłaciłam zaliczkę i potwierdziłam telefonicznie że jedziemy, muszę dokonać jeszcze jakichkolwiek formalności?
Czy wystarczy że stawię się w ośrodku 6 lipca i wtedy ureguluje resztę należności?
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-23, 11:22   

tak , reszta płatności na miejscu :mrgreen:
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-24, 23:18   

Kochani nawet Aniołek ( ostatnia z listy rezerwowej) ma możliwość przyjechać, bo ktoś zrezygnował .
Zadzwoniłam lub napisałam do każdego z listy rezerwowej, jeśli kogoś pominęłam proszę dać znać - czekam do środy , i może jeszcze jakieś miejsca wolne będą .

Pogody Ducha
 
 
Aniołek5
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-26, 11:34   

Mirakulum napisał/a:
Kochani nawet Aniołek ( ostatnia z listy rezerwowej) ma możliwość przyjechać,

Ma się to szczęście :D
Ja mam pytanie organizacyjne: ktoś jedzie pociągiem? z okolic Rybnika lub Katowic? Ja tylko na pociąg mogę liczyć.
Ktoś wie, jak daleko jest stacja od ośrodka?
Tak najchętniej to bym się zrzuciła z kimś na paliwo i pojechała samochodem (mam dzieciaki w wieku 2 i 3 lat). Sama też jestem kierowcą i mogę drugiego kierowcę wspomóc.
Ja niestety (jak z jednej strony się ma szczęście, to z drugiej się coś sypnie :D) na swój samochód nie mogę liczyć, bo nie nadaje się na tak dalekie trasy...

[ Dodano: 2013-06-26, 15:08 ]
Ktoś wybiera się pociągiem Rybnik (16:34) - Częstochowa Osobowa (19:45) - Gdynia (5:00) - Jastarnia?
Ktoś w ogóle z okolic Rybnika - Żor się wybiera :-D ?
Ja bym już sobie poradziła jakoś z dzieciaczkami z dojazdem pociągiem, ale jakby ktoś właśnie z okolic Rybnika, Żor, Wodzisławia mógł mi chociaż bagaże zabrać, byłaby to wielka pomoc :mrgreen:

[ Dodano: 2013-06-26, 15:36 ]
Znalazłam jeszcze jedno połączenie, które by mnie interesowało: Katowice (ok: 19:34) - Jastarnia (przyjazd ok 8:43) - może tym pociągiem ktoś jedzie? 8-)
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-26, 23:09   

Z dworca jest ok 1300m , do ośrodka - 15 min pieszo :mrgreen:

mapa google uparcie wskazuje na dworzec w Juracie, :?:

ale Jastarnia też ma dworzec kolejowy , przy ulicy Ks. Stefańskiego 28

http://mapa.targeo.pl/Dwo...-kolejowy/adres

idziesz ul. portową do ulicy Mickiewicza ( to główna ulica w Jastarni) skręcasz w lewo i mijasz port , ośrodek jest na tej ulicy pod nr 33

Pogody Ducha i do zobaczenia

ps mam jeszcze jeden wolny domek 4 osobowy :mrgreen:
 
 
Aniołek5
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-27, 07:53   

Mirakulum napisał/a:
idziesz ul. portową do ulicy Mickiewicza ( to główna ulica w Jastarni) skręcasz w lewo i mijasz port , ośrodek jest na tej ulicy pod nr 33


Dzięki :mrgreen:

To jeszcze mam jedno pytanie: jest tam sklep Rossmann w zasięgu ręki? Nie będę tarabaniła się z całym opakowaniem pampersów lub mleka, jeżeli da się na miejscu kupić.

A może masz jakieś sprawdzone namiary na taxi (takie, które będą miały foteliki dla dzieci)? W razie deszczu muszę mieć jakąś alternatywę.
 
 
landis85
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-27, 14:24   

Aniolek a nie chcesz paczka przez poczte wyslac sobie na miejsce tego mleka w proszku i pampersow?
ja na ostatnie wakacje w gory jak jechalam z polnocy polski to z kolezanka taki pomysl mialysmy :)
 
 
Aniołek5
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-28, 08:20   

landis85 napisał/a:
Aniolek a nie chcesz paczka przez poczte wyslac sobie na miejsce tego mleka w proszku i pampersow?

landis85 też się nad tym zastanawiam :-D Ale myślę, że tam na miejscu to też będzie można coś kupić - przecież miejscowi chyba też mają małe dzieci, co nie? :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9