Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
MOJE ŚWIADECTWA REKOLEKCJ
Autor Wiadomość
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 06:19   

==
Ostatnio zmieniony przez helenast 2013-11-06, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 07:13   

Haniu, kciuki trzymam i w modlitwie pamiętam.
Dobrego dnia. ;-)
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 08:48   

==
Ostatnio zmieniony przez helenast 2013-11-06, 23:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 09:06   

Haniu ALE MOCNE TWE SŁOWA I BARDZO PRAWDZIWE--szkoda ,że nie było mi dane poznac ciebie bliżej :-( ale nie tracę nadziei :lol:
 
 
mirnie
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 10:12   

Haniu ,piękne świadectwo.

Haniu , tak niewiele moge Ci pomóc , a tak wiele moge od Ciebie dostać . Pamiętaj o tym .
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 17:16   

Życzę Ci dużo siły, ale ...........przecież Ty jesteś silną kobietą.
Pozdrawiam. :-D
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 17:43   

Haniast napisał/a:
Czy obserwowaliście kiedyś dzieci ? Jak wszystko przyjmują z pokorą ....


Pracuje z nimi, z tymi najmniejszymi i ucze sie od nich prostoty, zwyczajnosci.............tak znaczy tak.................nie znaczy nie.....................Haniu mam wiele podobnych wspomnień..............Moc w słabosci sie doskonali............pozdrawiam :-) :-)
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 17:54   

Haniu nie jestem w stanie wyrazic słowami tego co czuje.....niech Ci Pan Bóg błogosławi
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 18:09   

http://www.youtube.com/watch?v=YmxAFAvdqhs :-)
 
 
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 21:15   

Haniu nie bylam na rekolekcjach, nie moglam .....tak bardzo zalujé , jestes wspaniala ,Silna Kobieta,mam nadzieje ze kiedys bede mogla jechac na rekolekcje i poznac Ciebie i innych sycharkow. Twoje slowa wyciskaja lzy, ale sa prawdziwe i daja duzo do myslenia. Dziekuje z calego serca. Przytulam i pamietam o Tobie w modlitwie. Dziekuje.
 
 
smutnamała2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 22:54   

Ife napisał/a:
Twoje slowa wyciskaja lzy,
Tak to prawda .......
Piękne jest to co napisałaś, a jeszcze piękniejsze to co chcesz przekazać,..........dziękuję Ci Haniu............. ;-)

Pozdrawiam
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-11, 01:25   

Haniu, poruszyłaś pozytywnie wiele osób swoją obecnością w Mokrzeszowie, a mnie na pewno.
Piszesz pięknie i prawdziwie o rzeczach nieraz trudnych. Jeszcze raz dzięki za wszystko.
Tak jak piszesz, prawdą jest że czasem żyjemy jakby w letargu i dopiero musimy dostać kopa od życia żeby docenić nawet najprostsze rzeczy. Choć dla mnie prostota jest istotą geniuszu. Dzieci są proste, one nie udają i nie grają. Tak samo my, Sycharki dopiero uczymy się jak to jest być sobą, nie grać i być autentycznym. Pan Jezus też coś wspominał o dzieciach i o stawaniu się nimi, jako o warunku na wejście do nieba. To jest moje odkrycie i chyba zrozumienie wreszcie słów Jezusa. Dzięki za twą myśl, bo chyba dopiero dotarło do mnie to co On wtedy o dzieciach powiedział. Pozdrawiam.

A tu też coś prostego i genialnego jak dla mnie, próbka ludzkiego głosu:
http://www.youtube.com/watch?v=yjbpwlqp5Qw

Dobrounoc a na shledanou. Papaki.
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-11, 06:15   

==
Ostatnio zmieniony przez helenast 2013-11-06, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-11, 07:36   

Dobre zwłaszcza z tą ondulacją , czy mogę sprzedać?

Ostatnio słyszałem taki dowcip: Biega Pan Jezus po jeziorze i krzyczy, Tato , Taatooooo... daj popływać.
Dobrego dnia. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8