Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
MOJE ŚWIADECTWA REKOLEKCJ
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 13:34   

Kochana Haniu, Bóg przychodzi 15 minut za późno i zawsze zdąży .

Wiara i nadzieja ważne , ale MIŁOŚĆ najważniejsza ona nigdy się nie kończy.

Pogody Ducha
 
 
MKPINS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 13:47   Haniu

Droga Haniu,
czytając to co piszesz, każdorazowo się wzruszam. Masz tyle spokoju i ciepła w sobie, że Twoja postawa i osoba są lekcją, którą każdy powinien odrobić, by móc docenić to co ma. Ja po rozmowie z Tobą (i innymi uczestnikami rekolekcji) nie mogę narzekać i wciąż uczę się pokory.
Serdecznie Cię pozdrawiam
Michał
 
 
mom
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 14:29   dla Hani

Droga Haniu! jesteś bardzo dzielną i silną kobietą , siłą daną Tobie Od samego Pana Boga.Ale nasze ścieżki życia - to On sam nam wyznacza i prostuje.Jesteśmy jak gliniane naczynia w Jego rękach, to On nas formuje, nadaje nam kształt.Mam Ciebie w codziennej modlitwie.Do zobaczenia na następnych rekolekcjach,przesyłam moc serdeczności ,ciepła płynącego z głębi serca.Maria ps jeszcze się nie znamy osobiście , ale już z widzenia
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 14:34   

Mirakulum napisał/a:
Bóg przychodzi 15 minut za późno i zawsze zdąży .


Fajne hasło... "15 minut za późno" jest jednak względne.
Dla niektórych Bóg przychodzi np. 6 lat za późno i też zdąży :-)
 
 
Krzysztof123
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 14:57   

Haniu, najważniejsze już wiesz, że masz Ojca w niebie, który Cię kocha taką jaka jesteś, nic więcej nie chce od Ciebie, ważna jesteś po prostu Ty, nie musisz ładnie wyglądać, tak by być akceptowaną przez wszystkich – dla niego jesteś Naj. Teraz Ty poznaj Jego – poprzez pracę na krokach, modlitwę i sakramenty a przyjaciół Masz jak się okazuje więcej niż znajomych właśnie w naszej wspólnocie Sychar.
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 15:58   

==
Ostatnio zmieniony przez helenast 2013-11-06, 23:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bafi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 16:34   

Witaj Haniu, witajcie kochani !
Tak jak piszecie i ja też odczułam taki wielki spokój w Tobie, miło mi było jak po świadectwach (gdzie również ja i mój maż odważyliśmy się powiedzieć chodź parę słów naszego powrotu na jedyną prawdziwą, prostą drogę ) podeszłaś i mnie przytuliłaś, dostałam od Ciebie tyle ciepła i od innych co nas wysłuchali. Dodam, że chciałam mówić o Sycharze, jak trafiłam, jak ujrzałam „prawdę”, o krokach, które mam już na ukończeniu, ale głos zaczął drżeć, ta niewyobrażalna miłość od Pana daje mi tyle łask dlatego trudno mi o tym mówić ze wzruszenia.
Jak mówiłam Tobie, modlitwa wstawiennicza, oddanie Bogu tego co boli w środku i na zewnątrz przybliża nas do prawdziwego szczęścia.
Pozdrawiam Haniu.
Agnieszka
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 16:39   

Haniu nigdy nie jest za późno na powrót do Boga..................ale ty już to wiesz...................pozdrawiam i moooooooocno przytulam :-)
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 18:12   

==...
Ostatnio zmieniony przez helenast 2013-11-06, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 20:23   

Haniu Ty sama jesteś chodzącym świadectwem, bo masz w sobie tyle siły i pogody ducha, że musi być wiadome od Kogo to dostajesz :-D
Dziękuję, że mogłam z Tobą dzielić pokój w Mokrzeszowie.
 
 
Art
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 22:42   

Haniu, dziękuję Bogu że mogłem Cię spotkać. Jesteś piękną, Bożą niewiastą. moja modlitwa jest z Tobą.
 
 
Kamerun
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-08, 22:59   

Haniu, pamiętaj, że jesteś na liście "Vipów" jak to pięknie określiłaś :lol: Chwala Panu, ze postawił Cie na mojej drodze
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-09, 05:42   

==
Ostatnio zmieniony przez helenast 2013-11-06, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-09, 16:08   

Haniu gorzej się czujesz teraz? Zbyt duży wysiłek moze? Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8