Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga Rychwałd!!
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 20:44   

Cytat:
Z Trójmiasta samochodem wyrusza trzyosobowa ekipa :mrgreen:
szukamy jeszcze dwóch osób chętnych - zapraszamy - wyjazd w piątek ok 13.
trasa przez Łódź i Częstochowę


nadal te dwa miejsca wolne :idea:
 
 
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Staż małżeński: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 412
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-23, 23:05   Strona Ogniska

ZAPRASZAMY na nową stronę Ogniska w Rychwałdzie - http://rychwald-sanktuarium.sychar.org/ .
Na stronie można zapisać się na listę subskrypcyjną tzw. NEWSLETTER, aby otrzymywać ważne informacje dot. działalności Ogniska np. zapowiedzi spotkań, rekolekcji, etc.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
"Przysięga małżeńska i jej konsekwencje" - ks. dr Marek Dziewiecki
www.sychar.org ::: www.skype.sychar.org ::: www.rws.sychar.org
 
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 14:43   

Byłam na inauguracji. Dziękuję za mszę, spotkanie , świadectwa. Dzisiaj byłam na mszy ze świadectwem Agnieszki i pięknym kazaniem ojca Donata.
NA PEWNO będę uczestnikiem spotkań wtorkowych.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 21:35   

Niesamowite przeżycia, wrócić po trzech latach do Rychwałdu, - do miejsca moich pierwszych rekolekcji sycharowskich - teraz już razem z mężem :mrgreen:

Dziękuję Matce Bożej Rychwałdzkiej za jej wstawiennictwo u Boga za moim małżeństwem.

Dziękuje wszystkim sycharkom obecnym na inauguracji, Ojcu Donatowi i Iwonce w szczególności, za gościnę.

Chwała Panu
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 21:44   

Wasze świadectwo napełniło nie tylko mnie WIELKĄ NADZIEJĄ, było budujące. Sił na dalszej drodze zdrowienia. CHWAŁA PANU :!:
 
 
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 00:44   

Mirka dziękuję Ci za Twoje 100 %
Dziękuje organizatorom za trud, za wysiłek, za to że "chciało się chcieć"
Dziękuję Wszystkim, którzy przybyli do Rychwałdu za ten szczególny czas, za zatrzymanie się przy studni z żywą wodą
Dobrze było pić
 
 
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 07:57   

Dziękuję organizatrom i wszystkim obecnym... Dziękuję za Świadectwa...
 
 
Krzysztof123
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 08:46   

Dziękuje Panu Bogu za łaskę otwarcia ogniska w Rychwałdzie i włożony weń trud Ojca Donata, Iwonki i wszystkich osób, które pozostawały w cieniu tego zdarzenia. Jestem przekonany, że miejsce to będzie miejscem cudów uzdrowienia wielu małżeństw i nie tylko. Dziękuję, również za dar prawdziwego przeżycia ceremonii otwarcia i otwartości osób dających świadectwa działania łaski Pańskiej.
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof123 2012-10-29, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AWS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 10:19   

To spotkanie było wyjątkowe! Tyle dało nadziei i bliskości. Świadectwa bardzo mocne!
I wspaniała gościnność i serdeczność. Było mi dobrze z Wami! Dziękuję i niech Bóg błogosławi! :-D
 
 
jarekp39
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 17:34   

Dziękuję Panu Bogu za każdego z Was , za tę ważną lekcję.

W Rychwałdzie w tym szczególnym miejscu dla mojego małżeństwa Duch św działał.
Czuję głęboka wdzięczność za wszystkie łaski , które tam otrzymałem. Dziękuję za gościnność i za okazane serce, za świadectwo Ojca Donata i was wszystkich.

Chwała Panu
 
 
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 20:36   

Kochani,
W sobotę 27/10/2012 odbyło się oficjalne otwarcie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej w Rychwałdzie przy Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. Jest to pierwsze Ognisko w diecezji Bielsko-Żywieckiej.
Przed otwarciem otrzymaliśmy Błogosławieństwo naszego ks. biskupa Tadeusza Rakoczego.
Przed inauguracją włożyliśmy dużo pracy w rozpowszechnianie informacji na temat Sycharu. Rozesłaliśmy do wszystkich parafii (łącznie 209) plakaty o nowo powstającym Ognisku wraz z dołączoną broszurą sycharowską.
Na stronie internetowej Parafii Św. Mikołaja Biskupa w Rychwałdzie, diecezji bielsko-żywieckiej oraz w dodatku diecezjalnym "Gościa niedzielnego" ukazała się informacja o powstaniu naszego Ogniska . Również w ogłoszeniach wielu parafii pojawiła się zapowiedź o rozpoczęciu działalności naszego nowego dzieła.
Na otwarcie do Rychwałdu przyjechały Sycharki z Trójmiasta, Opola, Legnicy, Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Był z nami oczywiście ks. Paweł Dubowik, nasz opiekun duchowny o. Donat oraz Andrzej z Warszawy.
Po Mszy Św. odbyło się spotkanie przy ciastkach i kawie. Przyszło ponad 70 osób.
Andrzej oraz inni sycharowicze opowiedzieli o historii Sycharu i charyzmacie Wspólnoty.
Był też czas dzielenia się pięknymi i głębokimi świadectwami.
Na Mszy Św. oraz spotkaniu gościliśmy także redaktorów z zakonu Franciszkanów. Celem ich wizyty było zrealizowanie reportażu o naszej Wspólnocie.
W niedzielę na trzech dopołudniowych Mszach Św. podczas kazania nasze sycharki dały piękne świadectwa swojej wiary w Moc Sakramentu Małżeństwa oraz wiernej miłości małżeńskiej.
Kolejne spotkanie już 6 listopada :-) .
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 21:00   

Chwała Panu
 
 
Bafi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 22:57   

Tak, chwała Panu!
 
 
Agnieszka1976
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 23:34   

Dziękuję wszystkim za świadectwa. Chwała Panu. Dozobaczenia 6 listopada na spotkaniu .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8