Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2006-05-26, 13:27
Dobre książki
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-01, 15:34   

rafcik,
Cieszę się,że jesteś zadowolony. Ale podziękowania nie do mnie tylko do Ducha św. To On dba o odpowiednie natchnienia. :-D
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 11:38   

Frank Peretti "Przysięga". gatunek - thriller chrześcijański. Przeczytałam z przyjemnością, i zadumą na koniec
http://www.wydm.pl/index....sowy&Itemid=193
http://gloria24.pl/ksiazk...6-99335668.html
 
 
m.z.
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 14:36   

Ja polecam książkę Sylwestra Szefera "77x TAK!- małżeńskie historie o przebaczeniu"- książka jest rewelacyjna :lol:

kiedyś czytałam książkę Ralpha Martina -"mężowie, żony, rodzice, dzieci" bardzo przydatna książka.

pozdrawiam
m.z.
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-18, 22:35   

Którą książkę Szymona Hołowni polecacie, gdybym chciała wybrać i kupić sobie tylko jedną?
 
 
Michaił
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 07:26   

Jedna napisał/a:
Którą książkę Szymona Hołowni polecacie, gdybym chciała wybrać i kupić sobie tylko jedną?


Hołownia pisał w wyborczej, pisze w newsweeku, występuje w tvn. dla mnie to wystarczające referencje żeby go nie czytać. polecam Terlikowskiego.
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 17:12   

Rzecz gustu, mnie akurat się jego styl pisania podoba i bawi.
 
 
m.z.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 17:50   

Witajcie!
nie wiem czy już ktoś polecał tą książkę ale ja ją dziś skończyłam a wczoraj zaczęłam ją czytać, przeczytałam ją jednym tchem jest niesamowita, bo Nasz Bóg jest Niesamowity
książka pt: "Chata" autor: William P. Young
polecam ją gorąco, naprawdę warto ją przeczytać.
Pozdrawiam cieplutko
m.z.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 20:00   

m. z czytaliśmy :mrgreen: Andrzej na rekolekcjach rozprowadzał . Jest super :mrgreen:
 
 
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 09:10   

m.z. napisał/a:
książka pt: "Chata" autor: William P. Young

kiedy czytałam tę książkę, byłam jedną, wielką chodzącą RADOŚCIĄ :lol: :mrgreen: :lol:
 
 
m.z.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 15:19   

cieszę się bardzo bo ja też to tak to odczuwam,
wielka radość - można to tak nazwać,
radość nie do opisania:)

pozdrawiam
m.z.
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-04, 18:04   

Polecam "Małżeństwo w separacji. Zawsze jest szansa na uzdrowienie związku" Gary Chapman, wydawnictwo Vocatio. Bardzo fajna książka dla małżonków w separacji i nie tylko. Polecam :-D .
"Ewa czuje inaczej" Jacek Pulikowski.
"Sztuka bycia kobietą, czyli o kobiecych sposobach wpływania na mężczyzn" Margaret Hardisty. Także warte przeczytania.
Jest wiele interesujących książek Garego Chapmana i innych autorów z serii "recepta na życie", które mam zamiar przeczytać.
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-02, 21:25   

Polecam książkę "Wolni od niemocy" ks. Augustyna Pelanowskiego.

W linku: http://www.katolik.pl/ind...ksiazki&id=1233 jest kilka rozdziałów. :-D
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-02, 21:47   

ja tez polecam bardzo podniosła mnie na duchu ,ze nie jestem ta najgorsza a upadki zdarzają sie każdemu ale trzeba chciec się z nich podnieśc.Polecam bardzo!
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 01:25   

"......Zauważyłem, że każdy, nawet najbardziej upodlony człowiek, kiedy przebacza swojemu krzywdzicielowi, odzyskuje godność, a nawet jeszcze mocniej odczuwa swą wartość istnienia, niż przed upodleniem. Przebaczenie sprawia, że stajemy się arystokratami w duchu i wcale nie chodzi mi o pychę czy dumę. Po prostu odczuwa się godność, którą zapewne czuł Jezus, kiedy krzyczał: “Ojcze, przebacz im, bo nie wiedza, co czynią!”...."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11