Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uratowane małżeństwo
Autor Wiadomość
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-15, 20:40   Uratowane małżeństwo

W 1997 roku mąż założył sprawę rozwodową. Wtedy na spotkaniu Apostolstwa Modlitwy jedna z pań dała mi obrazek św. Józefa „Telegramem do Świętego Józefa”. Zaczęłam odmawiać nowennę w nagłej sprawie prosząc św. Józefa o pomoc. Pomoc przyszła. Byłam pewna, że św. Józef i Matka Najświętsza nie dopuści, aby szatan zniszczył moje katolickie małżeństwo. Modlili się za mojego męża wszyscy członkowie Apostolstwa Modlitwy. Ja pomodliłam się również do Ducha Świętego i usiadłam z mężem do rozmowy. Zwyciężył Bóg i Jego miłość. Wszystko skończyło się pomyślnie. Mąż wycofał pozew o rozwód, pojednaliśmy się w Wigilię i na kolejną rozmowę poszliśmy już pojednani. Mąż się wyspowiadał, uczestniczyliśmy w Misjach Świętych. Dziękując Bogu za błogosławieństwo i wszelkie dobro, pragnę złożyć to świadectwo dotyczące wstawiennictwa św. Józefa. (p.Elżbieta ze Słupska)
źródło:
http://www.swietyjozef.ka...Swiadectwa&id=8

 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-15, 23:47   

Telegram do św. Józefa w nagłej potrzebie


– czyli Triduum odprawiane w jednym dniu dla wybłagania szybkiego ratunku

Podane modlitwy można odmówić trzykrotnie w ciągu dnia: rano, w południe i wieczorem. Jeśli jest to sprawa bardzo pilna, np. wyjednanie nawrócenia dla niebezpiecznie chorej osoby, wówczas można odprawić to nabożeństwo w trzech godzinach następujących po sobie.

Modlitwa

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, jaką oni żywią ku Tobie. Ofiaruję Ci też uwielbienia i hołdy wdzięczności i ofiary, jakie Ci wierni złożyli przez wieki aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece. Błagam Cię, dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, Twej Oblubienicy, racz nam wyjednać łaskę ostatecznego zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę łaskę… (tu wymienić intencję). Pośpiesz mi na ratunek, święty Patriarcho, i pociesz mnie w tym strapieniu. O święty Józefie, Przyjacielu Serca Jezusa, wysłuchaj mnie.

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Przenajświętszą Krew, Serce i Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej Przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznego zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… dla NN…
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-18, 23:07   

Polecam, św. Józef nie zapomina o tych którzy się do Niego zwracają. :-D
 
 
nagarek
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-06, 23:03   

Również polecam Telegram do św. Józefa, ponieważ moja znajoma kilkanaście lat temu tą właśnie modlitwą i za wstawiennictwem św. Józefa wyprosiła łaskę porozumienia w jej małżeństwie. Pomimo, że myślała, iż nie ma na nie już szans.
Minęło od tej pory już kilkanaście lat i są ze sobą razem. Uważam, że są ze sobą szczęśliwi.
 
 
niezapominajka8
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-07, 20:43   

To ja się muszę przyznać...
Odkąd jestem na forum wszystkie modlitwy kopiuję i drukuję. Tym sposobem mam już małą książeczkę ;-)

Dzięki wielkie :-D
 
 
kasjer71
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 06:40   

nie tylko Ty tak robisz niezapominajko ;-)
ja tez mam sporo z forum tego pozbierane i modle się nimi
 
 
Elżbieta
[Usunięty]

  Wysłany: 2013-11-13, 13:45   

Polecam serię
http://wydawnictwojut.pl/do-swietych/
bardzo tania i poręczna.
 
 
landis85
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-13, 14:10   

tutaj tanio można kupić różne modlitewniki
http://allegro.pl/listing...rItems-26444612
 
 
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-13, 16:16   Telegram do św. Józefa

Jeśli chodzi o TELEGRAM, to również świadectwo jest tutaj:
https://sites.google.com/site/ruchwiernychserc/swiadectwa

"Ratowałam swoje małżeństwo opuszczona przez najbliższych, zdana sama na siebie. Czułam jednak, że wspiera mnie łaska i całe niebo. Ratowałam nasz związek nawet wówczas, kiedy mąż mi powiedział, że już mnie nie kocha. Ratowałam godność naszego sakramentu i o to walczyłam, nawet jak mi mówiono: "to przecież nie pani zrywa przysięgę!". Bo właśnie w obliczu Boga przysięgałam, że nie opuszczę swego małżonka aż do śmierci. To ja wzięłam na siebie odpowiedzialność za nasze małżeństwo i modliłam się o nawrócenie swojego męża (Telegramem do św. Józefa, Litanią do Ducha Świętego i Litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa), bo on wtedy był w stanie tej duchowej śmierci."


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8