Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:24
Grupa Południe - prowadzący- El , Kamerun
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 22:05   

Katblo, rozumiem, że Ty juz jesteś juz w 12 krokach, już pracujesz ? Czyli do tej grupy nie wchodzisz ? Pozdro !! EL.

[ Dodano: 2011-04-17, 16:47 ]
Droga Grupo.....czekamy jeszcze, może Ktos zechce byc z nami. Jutro jest 18.04, coś Nałóg mówił, że jutro zamyka sie grupy, czyli wydzieli sie nam zamknięty dla wszystkich poza nami - a otwarty tylko dla nas kącik do bezpiecznej, cichej i długiej pracy nad sobą. Zapewniam Was, że będzie ciekawie !
My tu z Kamerun czuwamy i zaglądamy . A nad nami wszystkimi czuwa sam Pan Bóg - będzie dobrze ! Pozdro !! EL.
 
 
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 21:16   

Zapisuję się do grupy Południe. Pozdrawiam
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 21:37   

El, bardzo chętnie podzielę się świadectwem tego co się dzieje ale rzeczywiście bez sensu w dwóch grupach naraz.
Tutaj spotykamy się regularnie co dwa tygodnie i mam nadzieję owocnie dla wszystkich.
Pozdrawiam!
Z Panem Bogiem!
 
 
Kecaj
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 22:03   

ja też południe,więc tu pasuje ;-)
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 08:42   

Asik, Kecaj , witajcie !!!!

Katblo.....noooo....szkoda, miałybyśmy okazję lepiej sie poznać.....eeee tam, pewnie jeszcze zdążymy !! Fajnie, że do nas zaglądasz i chcesz się dzieli9ć ! Dzięki !! Pozdro !! EL.
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 12:20   

Ja jestem z centrum ale do Częstochowy mam bliżej jak np do Warszawy więc bardziej mi u was pasuje.Większość jednak czasu jestem za granicą i będę miała problem ze spotkaniami
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 13:24   

Marzeno witam Cię . Nie martw się - damy radę !! Bęziemy się codziennie "widzieć "
( czytać, rozmawiać) na komputerze. Będzie ok ! Pozdro !! EL.


O ile dobrze patrzę jest nas juz w grupie 15 osob : lista zamknięta

1.gurgulka
2Anais
3.liu
4.Ola28
5.Hanusia
6.Bafi
7.Kecaj
8.Asik
9.marzena0711
10.mada27
11.chris
12.Akwila
13.Turkus
14. Marzena N
15 Katblo
LISTA ZAMKNIĘTA !


Witam Was i cieszę się, ze jesteście !! Jeszcze chwilke poczekamy....może ktos jeszcze zechce być z nami....a potem...ruszamy w naszą piękną, Bożą przygodę !! EL.
Ostatnio zmieniony przez EL. 2011-04-19, 19:25, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
mada27
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 17:12   

EL czy przyjęłabyś mnie pod swoje skrzydła?;)
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 18:15   

Z wielką ochotą i przyjemnością mada27! Witaj w naszej grupie !!! EL.

[ Dodano: 2011-04-18, 19:20 ]
Jeszcze nie widze dla nas nowych zakładek....więc cierpliwie jeszcze czekamy. Damy Wam znać, jak coś będziemy wiedziały - gdzie sie przenieść itp.
Wszystkie wstępy, zasady pracy itp.....wszystko powiemy, pokażemy.
Możecie juz na brudno przyszykować sobie - cos o sobie, przedstawienie się....ale to dopiero wkleimy jak będziemy już sami tylko ze sobą. Jeszcze troszkę cierpliwości ! Pozdro !! EL.
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 20:48   

jeśli można to dajcie mi znać na piv o spotkaniu w Częstochowie, jeśli wypadnie w wakacje chętnie bym się wybrała choćby po to żeby się chwilę z Wami pomodlić...
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 21:19   

Ok Katblo, damy znać i zapraszam !! EL.
 
 
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 21:54   

chris - południe
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 22:12   

Chris, no kaś to buł, jak Cię tu nie buło Chopie ?? Ale ześ jest, to je ok. Witomy ! EL.

[ Dodano: 2011-04-19, 08:59 ]
Przebieram od rana nogami, żeby zobaczyć już nowe zakładki i zamknięte forum, żeby się z Wami oficjalnie witać.....a tu nic .
No to czekamy cierpliwie, pewnie drobne ustreki techniczne.

Nie martwcie się o książki, wszystko będzie tu na forum wklejone, każdy krok i każdy dzień.
Pozdrawiam ! Miłego , wiosennego dnia !! EL.
 
 
Akwila
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 08:37   

Witam! Myślałam, że nie muszę potwierdzać swojej gotowości, ponieważ już byłam "przypisana" do grupy płd. A tu jednak .. Więc proszę przyjmijcie mnie do grupy płd tak jak to było wstępnie uzgodnione.
Pozdrawiam z Wrocławia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10