Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA POZNAŃ
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-12, 17:50   UWAGA POZNAŃ

Nasza Ania Jedna ma dosyc istotne problemy, jak wszyscy wiemy. Bardzo trudno jest ogarnąć wszystko samotnej mamie, która ma chore dzieci , pracę , jest bez samochodu itd. W pewnym momencie ogarnia czlowieka ogromna bezsilność . Czasem jest tak, że trudno jest prosic o pomoc - z róznych powodów - dlatego, że zbyt często na prośbe o pomoc slyszelismy "NIE" , a czasem z zupełnie innych. Bywa też tak, że ktoś ma mozliowsci i chęć pomocy ale nie wie jak dotrzeć do tych co jej potrzebują .

http://www.kryzys.org/vie...p=109764#109764

Może jest ktoś w ognisku w Poznaniu kto wie jak pomóc Ani, żeby logistycznie to wszystko ogarnąć?
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-15, 10:54   rekolekcje!

Sycharowskie rekolekcje wielkopostne w Poznaniu odbędą się od 21 do 23 marca czyli od najbliższego poniedziałku do środy o godzinie 18 w kaplicy sióstr Elżbietanek za kościołem św. Floriana przy ul. Kościelnej. Zapraszamy serdecznie!



[ Dodano: 2011-08-30, 18:30 ]
Drogie Sycharki, jak wiadomo od pewnego czasu Poznań ma kłopoty spowodowane stratą naszego duszpasterza pół roku temu.
Przejściowo i gościnnie uczestniczyliśmy w spotkaniach na Podolanach.
Obecnie staramy się o przyjęcie nas u poznańskich dominikanów!!!

Odpowiedź od ojca przeora dostaniemy dopiero po 27 września.
Bardzo, bardzo prosimy o modlitwę wszystkich w tej intencji. Potrzebne są nam takie ponowne narodziny poznańskiego ogniska.

Przyjmuję także propozycje wyboru miejsca najbliższego wrześniowego spotkania.
 
 
hankaolej
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-30, 17:55   

Jedna,

pokladam ufnosc w Bogu, ze znajdziemy obiekuna duchowego poznanskiego ogniska
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-28, 22:05   

Przedstawiam do wiadomości Was wszystkich odpowiedź ojca przeora prosząc jednocześnie nadal o modlitwę i też w intencji rozeznania co dalej z nami.
"Witam,
na razie niestety nic - przedstawiłem sprawę oraz oczekiwania względem duszpasterza, ponieważ mamy wątpliwości, czy damy radę zająć się kolejną wspólnotą, zostawiłem sprawę do przemyślenia do następnej kapituły, która będzie pod koniec października. Wydaje mi się jednak, że decyzja będzie negatywna, dlatego moja rada jest taka, by szukać też gdzie indziej, szczególnie polecam do sprawdzenia parafię zmartwychwstańców na Wildzie."

[ Dodano: 2012-01-05, 21:37 ]
Planowane jest spotkanie w niedzielę 15 stycznia o godzinie 17.30 z tymczasowym duszpasterzem ojcem Grzegorzem Radomiakiem jezuitą!!!
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 10:38   

Jedna napisał/a:
Planowane jest spotkanie w niedzielę 15 stycznia o godzinie 17.30 z tymczasowym duszpasterzem ojcem Grzegorzem Radomiakiem jezuitą!!!


Brawo Poznań
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 10:45   

Chwała Panu! :-D
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 02:59   

Niech Wam Bóg błogosławi
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 09:14   

Mirakulum napisał/a:
Jedna napisał/a:
Planowane jest spotkanie w niedzielę 15 stycznia o godzinie 17.30 z tymczasowym duszpasterzem ojcem Grzegorzem Radomiakiem jezuitą!!!


Brawo Poznań


niedziela i po popołudniu nie pasuje mi, szkoda
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 10:14   

Spotkanie rozpocznie się mszą św. o 17.30 w kaplicy sióstr elżbietanek przy parafii św. Floriana na ul. Kościelnej. Bardzo proszę o tłumne przybycie, aby ojciec Grzegorz się nie zniechęcił ;-)
 
 
enea
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 17:06   

Jeżeli spotkanie jest 15 stycznia o godz. 17.30 to bardzo, bardzo, bardzo postaram się być. Od pewnego czasu jestem mocno związana z Poznaniem i ogromnie się cieszę, że po takich trudach jest iskierka nadziei na duszpasterza, który będzie wspierał Wspólnotę. Tak przy okazji z moich totalnie przypadkowych poznańskich doświadczeń (ale ja bardzo wierzę, że KTOŚ mnie prowadzi) bardzo cenię ks. Pawła Pacholaka. Pozdrawiam i wspieram duchowo. :->
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-14, 18:56   

Jeszcze się pomódlcie. Wszystko już wydawało się zapięte na ostatni guzik, nawet klucz do salki, ale mój syn od wczoraj jest chory i bardzo wysoko gorączkuje. Do tej chwili nie wiem, z kim go jutro zostawię.
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-14, 20:23   

Aniu masz moja modlitwę!
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-18, 09:13   

Na blogu ogniska jest już opis spotkania i zapowiedź następnego, które odbędzie się 19 lutego o 17.
Bóg zapłać za modlitwę.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-18, 15:50   

Chwała Panu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9