Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA BYDGOSZCZ
Autor Wiadomość
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 21:21   UWAGA BYDGOSZCZ

Bardzo potrzebne jest Bydgoszczy Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej.
Wiem jak trudno jest znaleźć odpowiednią pomoc i wsparcie w kryzysie małżeńskim.
W Bydgoszczy naprawdę nie wiadomo do kogo się udać z takim problemem.
(Sama szukam i bładzę :-) ) Gdyby nie Wspólnota Sychar nie wiem gdzie by mnie te poszukiwania zaprowadziły...
Proszę zatem wszystkich o wspólną modlitwę w tej intencji.
Od 13 sierpnia rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego, prosząc aby On prowadził to dzieło.
http://mtrojnar.rzeszow.o...wenna_do_ducha/

Pozdrawiam! Z Bogiem!
Mirka
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 21:50   

Przyłączam się z radością! I oby ognisko w Bydgoszczy wyrosło jak w Rzeszowie, jak kolejny grzybek po deszczu... :lol: :lol: :lol: Niech Was Pan Bóg prowadzi!!!
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-13, 12:54   

Przyłączam się....
Niech realizuje się Boży Plan... ;-)
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-13, 15:58   

Mirka................ w Suchej k/Bydgoszczy jest Ośrodek Jezuicki.Jest tam Małgosia ze "Stowarzyszenia Przystan Mielno"......... jak się do niej zwrócisz to na bank pomoże............ ma doświadczenie w prowadzeniu grup samopomocowych dla kobiet w kryzysach.
Jak chcesz wiecej danych to napisz..................

DROGA KU PEŁNI ŻYCIA


Seminarium psychologiczno-duchowe
Celem seminarium jest nabycie umiejętności w kierowaniu osobistym rozwojem w taki sposób, aby relacja do Boga, do samego siebie i stosunki z innymi nacechowane były radością i pokojem. Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową, z możliwością rozmów indywidualnych. Seminarium obejmuje 6 sesji, które odbywają się od stycznia do czerwca - raz w miesiącu :

I. Zrozumieć siebie
II. Uzdrowienie wspomnień
III. Stres życia i okiełznać emocje
IV. Samopoznanie a modlitwa
V. Akceptacja – przedpolem miłości bliźniego
VI. W zgodzie ze sobą i z innymi
Prowadzi :Halina Orłowska-Szpitalny – doradca chrześcijański,dyrektor Centrum Psychoedukacji i Kreowania Liderów OLIMP –Gdynia ,we współpracy z dyrektorem Domu Rekolekcyjnego o.o. Jezuitów w Suchej o. Mieczysławem Łusiakiem SJ.
Zgłoszenia i więcej informacji : sucha@jezuici.pl oraz telefonicznie 523349153, kom.501289869
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-13, 19:36   

Mirka

Melduję , że sycharki będące na wakacjach w Rabie Wyżnej dołączą sie dzisiaj do nowenny :lol:
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-13, 20:41   

Witajcie!
Dziękuję bardzo za wspólną modlitwę!
nałóg, dziękuję Ci bardzo za ważne dla mnie informacje.
Na pewno się zgłoszę.

Pozdrawiam!

[ Dodano: 2010-08-13, 20:52 ]
Już dzwoniłam,rozmawiałam,bardzo,bardzo dziękuję za te namiary! :-)
Ostatnio zmieniony przez Mirka5 2010-09-13, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-14, 07:05   

Super Mirka 5,ze założyłaś ten wątek,dołączam sie do modlitwy !
NAŁÓG-dzięki za te informacje!
Mirka ,napisz nam -moze komuś się to przydać-co się jeszcze dowiedziałaś o tej Suchej!
pozdrówka!
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-14, 10:45   

Mirka............... ja znam Małgosię.........coś tam razem robiliśmy i robimy.....

Małogosia organizuje warsztaty komunikacji rodziców z dziećmi i wiele,wiele innych inicjatyw.............rekolekcje ignacjańskie............Ma ogromny potencjał i wolę niesienia pomocy.
Cieszę się że nawiązałaś kontak.On powinien dać dobre owoce....................
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-14, 15:24   

Bardzo również się cieszę,że w Bydgoszczy zacznie się dziać COŚ fajnego w tej dziedzinie!! :-D
A więc Małogosia powiedziała, że od połowy września przy kościele Jezuitów w Bydgoszczy ma faktycznie ruszyć grupa wsparcia dla kobiet. Dam znać jak zacznie działać już konkretnie w tej sprawie. To dla mnie super wiadomość, bardzo, bardzo się ucieszyłam!! Mogę też liczyć na wsparcie przy tworzeniu Ogniska, to też bardzo dobra wiadomość!! :-)
nałóg - Małogosia pytała od kogo mam namiary,też Ciebie zna... ;-) Jeszcze raz dzięki, za te informacje! Mam nadzieję, że uda się nam zdziałać coś dobrego.

Pozdrawiam!
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-16, 17:32   

Mirka.........jestem prawie pewny , że Pan Bóg nie poskąpi Wam obu swojego blogosławieństwa .
A do Małgosi zadzwonię...............
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-16, 20:48   

Dołączam do modlitwy
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-18, 00:11   

Niech Wam Bóg błogosławi i kieruje do Was tych, którzy potrzebują wsparcia i wspólnoty... :-)
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-18, 18:19   

To wszystko co się dzieje(i co ma się dziać w Bydgoszczy) jest jednym wielkim cudem! :-)
Chwała Panu!
Ustaliłam tak wstępnie z Małgosią,że Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej ruszy razem z programem 12 kroków od połowy września. Połączymy te dwie inicjatywy razem.
Staram się dodzwonić do Ojca, który miałby być naszym opiekunem duchowym.

Dziękuję za wspólną modlitwę!
Z Panem Bogiem!
Mirka

[ Dodano: 2010-08-24, 22:04 ]

Ojciec nie dał jeszcze jednoznacznej odpowiedzi,ale jestem dobrej myśli.

A poza tym:
W najbliższą Niedzielę (29 sierpnia) o godz.10.00 w Kościele Ojców Kapucynów (ul. Gdańska) Msza św. dla Rodzin z dziećmi. Po Mszy indywidualne błogosławieństwo.

Pozdrawiam!

[ Dodano: 2010-09-03, 23:34 ]
11 września (druga sobota miesiąca) o godz.16.00 spotkamy się poraz pierwszy przy kościele O.Jezuitów w Bydgoszczy (wejście główne). Będzie to spotkanie zapoznawczo - organizacyjne, na które serdecznie zapraszam!

Natomiast 9 października (druga sobota miesiąca) o godz. 17.00 planujemy zorganizować oficjalne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej w Bydgoszczy, które rozpocznie się Mszą św. w Kaplicy przy kościele O. Jezuitów.

5 października (wtorek) rusza grupa wsparcia dla kobiet.
Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu, w godz od 19.00 do 21.00 w salce w podziemiach kościoła O. Jezuitów w Bydgoszczy.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Ogniska oraz grupy wsparcia będę zamieszczała na bieżąco.

[ Dodano: 2010-09-03, 23:38 ]
Naszym duszpasterzem i opiekunem duchowym będzie Ojciec Mieczysław Łusiak SJ :-)

[ Dodano: 2010-09-04, 23:30 ]
Uroczyste otwarcie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej w Bydgoszczy odbędzie się 10 października!! :-)

O godz. 17.00 w Kaplicy Matki Bożej w Kościele O.Jezuitów (parafia św. A. Boboli, Plac Kościeleckich 7) w Bydgoszczy, będzie odprawiona Msza Św. w intencji naszego Ogniska i ratowania małżeństw przez Ojca Jezuitę Mieczysława Łusiaka.

Po Mszy konferencja Jacka Racięckiego: "12 kroków ku lepszemu życiu".

Serdecznie zapraszamy!! :-D
 
 
Wiki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-09, 18:49   

wszystko cudnie Mirka,tylko ,ze w tym czasie,kiedy ByDGOSZCZ chce otworzyć ognisko są akurat ogólnopolskie rekolekcje sycharowskie w Łagiewnikach-8-10 pażdziernika.....

na które wielu z nas (i z okolic Bydgoszczy:))się wybiera....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8