Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania Sychar w Szczecinie
Autor Wiadomość
Roma
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-04, 12:07   

Witam na forum pomocy, której nie spodziewałam się nigdy poszukiwać.
Dziękuję za pierwsze spotkanie ogniska w Szczecinie.
To trudne i bolesne doświadczenie z którym przychodzi mi się mierzyć w chwili obecnej jest dla mnie bardzo ciężką próbą, którą przechodzę przy wielkim wsparciu Boga, którego opieka jest nade mną i dodaje mi sił.
Boże proszę Cię o dalsze wsparcie, proszę o siły na dzień powszedni.
Ale nade wszystko Panie Boże proszę Cię o zmianę postanowienia mojego męża który nie chce słyszeć o szukaniu drogi naprawy, trwania we wspólnocie małżeńskiej.
Panie ześlij na niego łaskę pochylenia się nad sakramentem małżeństwa który nas połączył.
Niech łaska która na nas spłynęła uzdrowi go.

Prosze wszystkich o modlitwę.
Modlę się za wszystkich którzy są tu w tej wspólnocie.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-04, 12:57   

Roma,
(1) Dawidowy. Oddaj mi, Panie, sprawiedliwość, bom nienagannie postępował i nie byłem chwiejny, pokładając nadzieję w Panu. (2) Doświadcz mnie, Panie, wystaw mnie na próbę, wybadaj moje nerki i serce: (3) Bo mam przed oczyma Twoją łaskawość i postępuję w Twej prawdzie. (4) Nie zasiadam z ludźmi fałszywymi ani z niegodziwymi się nie spotykam. (5) Nie cierpię zgromadzenia złoczyńców, a nie przestaję z występnymi. (6) Umywam moje ręce na znak niewinności i obchodzę Twój ołtarz, Panie, (7) by obwieszczać głośno chwałę i rozpowiadać wszystkie Twoje cuda. (8) Panie, miłuję dom, w którym mieszkasz, i miejsce, gdzie przebywa Twoja chwała. (9) Nie dołączaj mej duszy do grzeszników i życia mego do ludzi pragnących krwi, (10) w ich ręku zbrodnia, a ich prawica pełna jest przekupstwa. (11) Ja zaś postępuję nienagannie, wyzwól mnie i zmiłuj się nade mną! (12) Moja stopa stoi na równej drodze, na zgromadzeniach błogosławię Pana.

(Ks. Psalmów 26:1-12, Biblia Tysiąclecia)
 
 
Aleksandra1001
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-04, 19:04   

Roma, masz moją modlitwę :-)
Zdrowaś Mario, łaski pełna...
 
 
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-04, 22:35   

Pan z Tobą ,Błogosławionaś Ty między niewiastami....
 
 
Aleksandra1001
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 22:01   

W noc z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek, w kaplicy u Dominikanów, pl. Ofiar Katynia 1 odbędzie się całonocne czuwanie przed Panem Jezusem. Dla Wspólnoty SYCHAR przeznaczono czas w godz. 5.00-6.00 rano. Zapraszamy wszystkich z okolic Szczecina.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9