Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA GDYNIA!!!
Autor Wiadomość
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 17:47   UWAGA GDYNIA!!!

Witajcie Kochani!
Po długim oczekiwaniu na ognisko w Gdyni małymi krokami zbliżamy się do jego otwarcia. Dzięki uprzejmości i niezwykłej otwartości na Boże sprawy ks. Proboszcza Jacka Sochy mamy możliwość otwarcia kolejnego ogniska wiernej miłości przy Parafii rzymskokatolickiej pw. Św. Mikołaja w Gdyni. Zapraszam serdecznie na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 7 listopada (poniedziałek) i rozpocznie Mszą Św. o godzinie 18:30.
Nie mamy jeszcze daty oficjalnego otwarcia naszego ogniska. Potrzeby spotkań małżonków w kryzysie są jednak tak wielkie, że podjęliśmy już decyzje o spotkaniach. Jak mawiał nasz wielki rodak Jan Paweł II : "Czas ucieka wieczność czeka".
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. W razie pytań proszę pisać.

Z Panem Bogiem
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 18:00   

Madziu, niech Was Bóg prowadzi :-D
i znowu trzeba będzie mapę ognisk aktualizować ;-)
z Bogiem.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 18:28   

Chwała Panu :mrgreen:
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 19:33   

Fajnie. :-D
 
 
anitaf
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 20:08   

Madziu życzę tobie daru mądrości Ducha Św by cie prowadził i umacnial w tym wspaniałym Bożym dziele😉 u mnie teraz jest klopot z nowym opiekunem😞 prosze o modlitwę o dobrego opiekuna dla Kartuskiego ogniska.
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 22:34   

Dziękuję wszystkim i proszę o modlitwę. Wczoraj miałam dyskusję na temat mojego trwania w sakramencie z przyjaciółką, a dziś z nimi dwojgiem na temat wiary i mojego czekania na męża. Czuję siłę od Boga. Tak zagorzałych dyskusji jeszcze nie mieliśmy, a znamy się już ok. 3 lat. Psujących się urządzeń w ostatnim czasie już nie liczę :) nie tylko u mnie, ale również u moich rodziców (Mama od jakiegoś już czasu należy do Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Modli się, poznaje Boga, zmienia swoje życie i pożycza książki religijne ode mnie- książkę Ani Jednej również.)
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-17, 22:37   

Z dwojgiem miałam na myśli przyjaciółkę i jej męża oczywiście.:)
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-18, 06:37   

Chwała Panu, niech Was Bóg prowadzi! :-D
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-18, 10:33   

Niech Dobry Bóg Ciebie Megi i Tych wszystkich, którym będziesz posługiwać - prowadzi jak ojciec za rękę: ku życiu w prawdzie, miłości, w umiejętności słuchania siebie nawzajem, a Matka Boża niech osłania Was swoją macierzyńską miłością :-)

moderacja: poprawiono na życzenie autora postu
Ostatnio zmieniony przez 2016-11-24, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-18, 11:46   

Kochani
Wkrótce otwarcie ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej w Gdyni jest więc potrzeba wspólnej modlitwy w tej intencji na naszych skypowych grupach modlitewnych. Dlatego po zakończeniu obecnie odmawianej nowenny 26 października pomodlimy się na różańcu - tajemnice radosne a od 27 października do 4 listopada będziemy modlili się Nowenną do Ducha Świętego w intencji Gdyńskiego Ogniska WTM Sychar. Zapraszam też osoby z nowo powstającego ogniska do dołączenia się do wspólnej modlitwy. Poniżej podaję link do strony z informacjami o naszych skypowych grupach modlitewnych:

http://sychar.org/skype/



Z Bożym pozdrowieniem
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-18, 21:48   

Bardzo mi się spodobał ten odcinek i chciałam się z Wami nim podzielić :) Dużo w nim nadziei:

https://www.youtube.com/watch?v=SLTdfj8GR9w
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 10:35   

Jutro Tomek z naszego ogniska ma o godzinie 12:00 sprawę rozwodową. Proszę o modlitwę w jego intencji, aby Chrystus dodał mu sił i niósł tam, gdzie sam nie jest w stanie iść. O światło Ducha Świętego dla osób zeznających i sędziego. Jutro również syn Tomka i Eweliny ma 12 urodziny proszę o modlitwę również w jego intencji, aby otrzymał od Boga wszelkie łaski i błogosławieństwo.
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 10:39   

W piątek 21.10.2016r. Dorotka z naszego ogniska prosi o światło Ducha Świętego na rozprawie oraz o przebaczenie w rodzinie i nawrócenie męża.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-25, 15:41   

Nowenna do Ducha Świętego dostępna jest tutaj:
http://mtrojnar.rzeszow.o...ha/porzadek.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12