Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
po rozwodzie cywilnym, czy mamy jeszcze szanse?
Autor Wiadomość
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-19, 21:20   

katalotka72, piszesz, to pewnie wiesz.
Ja nie wiem jak u niej jest, nie znam jej życia - poszukałam w necie tego, co zacytował Szaraczek.
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-19, 21:56   

Pierwsze małżeństwo[edytuj]
Lopez poznała Ojani Noę, gdy pracował on jako kelner w restauracji w Miami. Zaraz po krótkiej znajomości pobrali się w 1997 r. Małżeństwo przetrwało rok i para rozeszła się 27 marca 1998 r. Rozwiedli się w przyjaźni, gdyż Jennifer zatrudniła Noę na stanowisku menadżera w jej restauracji „Madre’s”. Jednakże przyjaźń zakończyła się z chwilą, gdy Ojani został zwolniony z tego stanowiska w październiku 2002 r.
Drugie małżeństwo[edytuj]
Jej drugim małżeństwem był związek z byłym tancerzem Crisem Juddem. Poznali się podczas kręcenia teledysku do piosenki Jennifer „Love Don’t Cost a Thing”. Para pobrała się 29 września 2001 r. w domu na przedmieściach Los Angeles. Małżeństwo zakończyło się w lipcu 2002, po tym jak Jennifer zaczęła spotykać się z aktorem Benem Affleckiem.
Trzecie małżeństwo[edytuj]
Niedługo po rozstaniu z Affleckiem, Lopez była widziana w towarzystwie piosenkarza Marca Anthony’ego, który w tym czasie związany był przysięgą małżeńską z byłą Miss Universe, Dayanarą Torres, z którą miał dwoje dzieci. Lopez i Anthony pobrali się w 2004, kilka dni po rozwodzie Anthony’ego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Lopez

ot wszystko na temat............
 
 
Uparty
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-03-19, 22:05   Re: po rozwodzie cywilnym, czy mamy jeszcze szanse?

rozwiedziona27 napisał/a:
Witam wszystkich. Znalazłam się tu bo długo szukałam pomocy, rady i wydaje mi się że w końcu dobrze trafiłam.

Opisze swoją historię po krótce. Pobraliśmy się z miłości dosyć młodo wyszłam za mąż miałam 20 lat. niestety przyszedł kryzys, nie wytrzymaliśmy, oddaliliśmy się od siebie i po 4 latach małżeństwa rozwiedlismy się. Teraz mija już 3 rok od rozwodu. Obydwoje mamy parnterów ale bez ślubu żyjemy. Mimo to ciąglę mamy kontakt ze sobą, ciągle myślimy pamiętamy no z perspektywy czasu żałujemy że tak rozbił się nasz związek. Ciągle się kochamy. Nie mieliśmy dzieci. I teraz moje pytanie czy mamy prawo i szanse żeby jednak odbudowac to małżeństwo? czy mamy prawo ranić naszym parnterów rozstając się z nimi czy mam to sens i są jakieś szanse?
Czy może są tu takie małżeństwa które się zeszły?
Prosze o rady.
Pozdrawiam.
 
 
Szaraczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 19:14   

katalotka72 napisał/a:
Pierwsze małżeństwo[edytuj]
Lopez poznała Ojani Noę, gdy pracował on jako kelner w restauracji w Miami. Zaraz po krótkiej znajomości pobrali się w 1997 r. Małżeństwo przetrwało rok i para rozeszła się 27 marca 1998 r. Rozwiedli się w przyjaźni, gdyż Jennifer zatrudniła Noę na stanowisku menadżera w jej restauracji „Madre’s”. Jednakże przyjaźń zakończyła się z chwilą, gdy Ojani został zwolniony z tego stanowiska w październiku 2002 r.
Drugie małżeństwo[edytuj]
Jej drugim małżeństwem był związek z byłym tancerzem Crisem Juddem. Poznali się podczas kręcenia teledysku do piosenki Jennifer „Love Don’t Cost a Thing”. Para pobrała się 29 września 2001 r. w domu na przedmieściach Los Angeles. Małżeństwo zakończyło się w lipcu 2002, po tym jak Jennifer zaczęła spotykać się z aktorem Benem Affleckiem.
Trzecie małżeństwo[edytuj]
Niedługo po rozstaniu z Affleckiem, Lopez była widziana w towarzystwie piosenkarza Marca Anthony’ego, który w tym czasie związany był przysięgą małżeńską z byłą Miss Universe, Dayanarą Torres, z którą miał dwoje dzieci. Lopez i Anthony pobrali się w 2004, kilka dni po rozwodzie Anthony’ego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Lopez

ot wszystko na temat............



O takim"dorobku" J.Lopez nie wiedziałem, przeczytałem tylko to jedno zdanie wczoraj w internecie, nie wiedziałem, że ten rozwód to cywilny i już trzeci, podałem b.zły przykład.
Przepraszam za taki niefortunny przykład. Kończę, bo zaraz idę na Misterium Męki Pańskiej
 
 
Lea
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 20:12   

Szaraczek napisał/a:
O takim"dorobku" J.Lopez nie wiedziałem

Szaraczek, każdy człowiek ma jakiś "dorobek", przy czym u osób publicznych każdy może z nim się zapoznać.
katalotka72 napisał/a:
ale o ile wiem to ona rozwiodła się 3 razy więc jak widać trenuje zmniejszanie bólu :-/

jesteś tego pewna katalotka72?
 
 
Lea
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 21:01   

że J.L. właśnie taki trening stosuje? bo ja nie
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-21, 09:31   

Witaj rozwiedziona27 ! Jest tu dużo małżeństw,które wróciły do siebie z sytuacji po ludzku mówiąc beznadziejnych.Pooglądaj świadectwa na naszej stronie :-) Pytasz czy mamy prawo ranić partnerów rozstając się z nimi.Ja też żyłam parę lat w zw.niesakramentalnym i zadawałam sobie takie samo pytanie czy nie zranię mojego partnera odchodząc od niego.
Gdy podjęłam taką decyzję a nie ukrywam było mi bardzo ,bardzo ciężko najpierw oddałam to Jezusowi,mówiąc Ty się Jezu tym zajmij.Zrozumiałam,że żyjąc z partnerem gdzie mam przecież sakramentalnego męża i łączy nas przysięga ,żyję w grzechu,który zamyka drogę do Zbawienia mnie,partnerowi i mężowi.I zranię go bardziej gdy z nim zostanę a wszystkie wątpliwości i wahania,żeby tego nie robić i tkwić dalej w grzechu zasiewał szatan we mnie.Zapraszam Cię na grupę w naszej wspólnocie SAMARYTANKA to jest grupa dla osób powracających ze zw.niesakramentalnych,tam więcej popiszemy na ten temat i ja ze swojej strony chętnie Ci pomogę i podzielę się swoim przeżyciem nawrócenia.Pozdrawiam :-)
 
 
grzegorz_
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-21, 11:17   

Bożena123 napisał/a:
Witaj rozwiedziona27 ! Jest tu dużo małżeństw,które wróciły do siebie z sytuacji po ludzku mówiąc beznadziejnych.


To był wpis z 2010 !
Tak nawiasem ciekawe jak się losy Rozwiedzionej potoczyły.
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-21, 11:34   

Aha :-) Tego nie wiedziałam,nie było tam napisane :-)
 
 
szyszunka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-28, 18:11   

Dziękuje :)
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-28, 18:12   

szyszunka twoj watek jest tu:
http://www.kryzys.org/vie...5d63d465e6af568
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9